Early bird

Zľava 10 % na Axial-Flow kombajn do 30. 11. 2021

Teraz je ten správny čas objednať si kombajn

Kombajn budete mať na mieru prispôsobený vašim potrebám.

Dostanete zľavu 10 %. 

Bude pripravený na nasledujúcu sezónu.

 
Axial-Flow kombajny si zakladajú na šetrnosti k zozbieranému zrnu. To znamená viac nepoškodeného zrna, za ktoré dostanete viac peňazí.
Kombaj je navyše mechanicky jednoduchý, čo šetrí čas aj peniaze pri údržbe.

 


Akcia platí len do 30. 11. 2021.

Pozrite sa koľko ušetríte

Ušetrite až 27 500 EUR

AF 6150

Cena od: 208 000 EUR
Ušetrite až 31 500 EUR

AF 8250

Cena od: 290 000 EUR

Detaily o kombajne

Zavřít
Chytro so slamou

Či už riadkujete alebo držíte, vždy kvalitná práca

Zavřít
Čistiaci systém

Kompletné svahové vyrovnávanie sieťovej skrine až 12°

Zavřít
Kabína obsluhy

Kabína LUXURY prináša dokonalé pracovné prostredie

Zavřít
Žacia lišta 3050

Univerzálna mechanická vario výsuvná až o 57 cm

Zavřít
Pojazdové ústrojenstvo

Rýchly presun pri 40 km/h alebo pásový podvozok

Zavřít
Šikmý dopravník

Predozadné hydraulické naklápanie, vždy s kameňákom

Zavřít
Vytieranie zrna

Jeden rotor šetrne oddeľuje zrno, aké jednoduché

Zavřít
Zásobník zrna

14.400 l, dvojité vyprazdňovanie, nastav. koncovka

Zavřít
Motor

Motory FPT poskytujú výkon od 498 až po 634 koní

Jednotka v šetrnosti

Vysoká kvalita

Šetrné oddelovanie zrna

Kombajny CASE IH si už od svojho uvedenia na trh zachovávajú svoju tradičnú koncepciu oddeľovanie zrna pomocou jedného rotora. Vďaka tomuto systému sú maximálne šetrné k zozbieranému zrnu, pretože zrná sú šetrne z klasov vytierané. V porovnaní s konvenčnou technológiou výmlatu tak kombajny CASE IH dosahujú najlepšie výsledky, či už sa jedná o percentá polámaných zŕn alebo množstvo úlomkov. Vďaka šetrnému zaobchádzaniu so zrnom usporíte s Axial-Flow® tisíce eur.

Najnižšie prevádzkové náklady

Minimum pohyblivých častí

Hlavným kritériom pre poľnohospodárov z hľadiska agronómia je šetrnosť k zrnu, pre prevádzkovateľov sú to potom prevádzkové náklady. Kombajny CASE IH sú najjednoduchšími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých častí a reťazí (8 remeňov, 4 reťaze). Obsluhy oceňujú napríklad minimum mazacích miest a rýchlu dennú prípravu stroja. V porovnaní s konkurenciou Axial-Flow na plnej čiare víťazí v prevádzkových nákladoch, čo potvrdila svojimi testami aj skúšobňa DLG.

Maximálna univerzálnosť

Rýchla výmena košov

S kombajnmi Axial-Flow zožnete čokoľvek. Úroda tak môže začať trávnym semenom a skončiť až v kukurici, preto sú u mnohých službárov tak obľúbené, pretože dokážu byť v priebehu roka vysoko využité. Zásluhou širokej škály výmenných mlátiacich a separačných košov sa tak kombajn dokáže rýchlo prispôsobiť ktorejkoľvek plodine. Všetky ďalšie nastavenia vykonáva obsluha priamo z pohodlnej kabíny. Priebeh oddeľovania zrna možno ovplyvniť niekoľkými ďalšími nastaviteľnými parametrami a reagovať tak na meniace sa podmienky na poli (zrelosť porastu, vlhkosť).

Perfektný riadok

Šikovne so slamou

Riadkovanie slamy s kombajnmi CASE IH prináša mnoho benefitov a to najmä lepšiu zlisovateľnosť slamy, kde narozdiel od ostatných kombajnov dokážeme do jedného balíka dostať viac hmoty. Balíky majú potom vyššiu hustotu a slama lepšie vsakuje. Znižuje tak náklady na lisovanie aj dopravu. Prechod z režimu riadkovanie na drvenie je otázkou stlačenia jediného tlačítka zo sedadla vodiča. Pri rozklade hmoty je z pôdy rovnomerne odoberaná voda a dusík, čo vedia k pekným, vyrovnaným porastom.

Vyberte si lištu podľa vašich potrieb

Originálne CASE IH lišty

Kombajn CASE IH a originálna žacia lišta CASE IH tvoria jeden celok. Značka CASE IH si vyrába žacie adaptéry vo svojich vlastných výrobných závodoch. Rozsiahle produktové portfólio žacích líšt CASE IH zahŕňa jednak univerzálne vario žacie lišty 3050, pásové žacie lišty alebo kukuričné ​​adaptéry a pick-up zberače na trávne semienko, poprípade dvojfázovú úrodu repky.

Pásové lišty MacDon

Pásová lišta MacDon je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí požadujú univerzálnu kombajnovú lištu, chcú zvýšiť výkonnosť úrody, pestujú nízkorastúce plodiny a rieši problémy s poľahlými porastmi. Spoločne s radom patentov a zaujímavých konštrukčných riešení tak táto lišta prináša svojim užívateľom rad výhod, ktoré vám pomôžu zožať každé zrnko z poľa a dosiahnete tak najlepších zberových výsledkov.

Zistiť viac >

Pridajte sa k spokojným zákazníkom

Pre kombajn Axial-Flow 5140 sme se rozhodli z dôvodu šetrnosti k zrnu, separácie a jednoduchosti nastavenia. Máme väčší počet hektárov kukurice, v ktorej sa nám axiálny rotor osvedčil a v tejto veľkostnej kategórii je Case IH jediný kombajn s axiálnym rotorom.

Výhodou je i rýchla údržba, ktorá nám trvá zhruba 45 minút s fúkaním a mazaním.
Milan Hořáček, obhospodaruje 350 ha + služby

Nechajte nám váš kontakt a ozveme sa vám s ponukou

 

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.