Luxxum 100 odchádza!

Máte poslednú šancu zaobstaraťsi Luxxum 100, ktorý poznáte.

Prémiový traktor za výhodnú cenu

Luxxum je prémiový traktor, ktorý ponúka vysokú úroveň komfortu, bezkonkurenčný výhľad a perfektnú manévrovateľnosť.
Ovládanie traktora je prevzaté z vyšších radov, preto vás prekvapí ako produktívny budete.
Traktor pre tých, čo chcú výkon 100 koní a nechcú robiť kompromisy.

Luxxum ako ho poznáte

Exceluje v testoch

Hospodárna prevádzka

Traktory radu LUXXUM v nezávislých testoch potvrdzujú, že sa jedná o najúspornejšie traktory v danej kategórii. Ideálny pomer výkonu a hmotnosti spoločne s dostatočne silným štvorvalcovým motorom s objemom 3,4 litra zaručujú týmto traktorom efektívnu prevádzku pri všetkých pracovných operáciách. Výbornou vlastnosťou pre ovládanie je dvojitý ručný plyn, umožňujúci nastavenie rozsahu otáčok motora.
Radosť riadiť

Powershift prevodovka

Štvorstupňový Powershift s celkom 32x32 rýchlosťami radenými pod záťažou bez použitia spojky medzi jednotlivými prevodovými stupňami. Počas agregácie traktora s čelným nakladačom CASE IH LRZ alebo len pri zmene smeru jazdy iste taktiež oceníte radenie pod zaťažením. Nechýba automatické radenie v režime pole/cesta alebo nastavenia agresivity radenie v troch rôznych režimoch.
Prvotriedny komfort

Odpružená kabína

O príjemnú prácu sa stará odpružená kabína s panoramatickou strechou, ktorá zaručuje perfektný výhľad. V kabíne nechýba ani lakťová opierka Multicontroller so základnými ovládačmi a multifunkčným joystickom. Kabína je plne klimatizovaná so vzduchom odpruženou sedačkou a plnohodnotným sedadlom spolujazdca.
Rakúska kvalita

Uzavretý hydraulický systém

Prevodovka má samostatnú olejovú náplň a hydraulika samostatný uzavretý systém. Vďaka tomu nedochádza k miešaniu týchto olejov. K dispozícii je axiálny piestový hydrogenerátor s prietokom oleja až 80 l/min. Pracovné stroje sú ovládané s takou ľahkosťou, a to bez ohľadu na ich veľkosť a hmotnosť. Vďaka zadnému trojbodovému závesu kategórie II, je možné zdvihnúť až 5 560kg. Predný trojbodový záves dodáme na želanie.

Luxxum ako ho nepoznáte

Pri kúpe traktora Luxxum 100 získate bonusovú výbavu pre väčší komfort

 
3 Mechanické zadné vonkajšie okruhy
Odpružená kabína s klimatizáciou a otvárateľným predným oknom
Predné pneumatiky 380/70 R24, zadné 480/70 R34 (Pevné disky – Michelin, Mitas, Trelleborg, Firestone)
Držiak predného závažia 110 kg so stredovým dielom 115 kg + 4 ks x 45 kg závažie (405 kg)
Luxxum a čelný nakladač je ideálna dvojka. Luxxum je stvorený pre prácu a manipuláciu s ťažkými bremenami. Spojením Luxxum a nakladača LRZ môžete zdvihnúť až 2 540 kg. Joystick pre ovládanie nakladača a tlačidlo pre ovládanie spojky sú integrované v lakťovej opierke. Čelné sklo je tvarované pre prácu s nakladačom a prácu uľahčí aj strešné okno a plynulá zmena smeru jazdy.

Nenechajte si Luxxum 100 ujsť!


Môžete ho mať za cenu

57 490 EUR

bez DPH.

 

Nechajte nám kontakt a my sa vám ozveme s ponukou
Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.