Zberám s benefitmi AXIAL-FLOW®

Každý rok usporím 20 900 EUR s kombajnom CASE IH.
Kombajny AXIAL-FLOW® sú známe svojou maximálnou šetrnosťou, jednoduchosťou a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Tieto benefity so sebou prinášajú nielen komfort a uľahčenie práce, ale aj finančné úspory, ktoré vylepšia výšku vašich výnosov z každého zberaného hektára. Vďaka tomu, že sú vypracované presné štúdie, ktoré vykonávali popredné inštitúcie, môžeme vám výšku úspor vypočítať na euro presne. Prešne teda budete vedieť, ako sa vám kombajn AXIAL-FLOW® oplatí! Prezrite si kalkuláciu benefitov nižšie.

1  Jednotka v šetrnosti

Už niekoľko generácií červených kombajnov s axiálnym rotorom dosahuje prvenstvo na českých a slovenských farmách v šetrnosti k zrnu. Porovnanie vzoriek v roku 2019 z viac ako 40 poľných meraní ukázalo priemerný rozdiel v poškodení zrna 1,87 %. Je dokázané, že tretina z celkového poškodeného zrna je vyfúknutá za kombajny - platí pre všetky značky, v tomto prípade 0,62%.
 

Vďaka tomu môžete navýšiť svoje výnosy každý rok o 8 534 EUR.

2  Servisný CASHBACK

Nemecká atestovaná skúšobňa DLG vykonala test prevádzkových nákladov rôznych značiek kombajnov. Testy boli vykonávané na 3 až 4 ročných strojoch po dobu 3 rokov. Do kalkulácie boli započítané všetky prevádzkové náklady, údržba, náhradné diely, spotreba, uskladnenie, atď. Výsledkom bolo, že kombajny Case IH Axial-Flow® sa pýšia najnižšími prevádzkovými nákladmi s 10,96 EUR/t zozbieraného materiálu. Je to o 2,29 EUR menej, než druhá značka v teste, u ďalších značiek aj viac.
 

Vďaka tomu ušetríte ročne na prevádzkových nákladoch 12 366 EUR za rok!

3  Zberám a som v pohode

Špeciálna ponuka odloženého financovania vám zaistí bezproblémové žne a finančnú istotu:

Od 0 % akontácia
Malá udržovacia splátka každý mesiac na pokrytie poistenia a úrokov
Raz ročne veľká splátka (je možné vybrať, ktorý mesiac)
Nastavenie splátkového kalendára na 7 rokov (je možné upraviť)
web-ikona-penize-(1).jpg
 

Pri zahrnutí vyššie uvedených finančných úspor pri nákupe nového kombajnu AF 8250 s VARIO lištou 9,15 m môžete kalkulovať obstaranie za 268 040 EUR bez DPH pri financovaní na dobu 7 rokov.


* Kalkulácie sú počítané na farmu s výmerou 750 ha obilnín, priemerný výnos - 7,2 t/ha, výkupná cena 254,90 EUR/t.

Chcete spracovať kalkuláciu presne na vašu farmu? Napíšte nám.


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.