Zberajte úspech s kombajnmi Axial-Flow®: Prenájom pre každého!

AGRI CS prichádza s ponukou, vďaka ktorej sa môžete stať špecialistom na zber s minimálnymi nákladmi.
Úroda môže byť pre mnohých poľnohospodárov nákladnou a časovo náročnou záležitosťou. Kombajny Axial-Flow® ponúkajú riešenie, ktoré vám umožní žať úrodu rýchlejšie, efektívnejšie a s minimálnymi stratami. Teraz sú tieto kombajny dostupné skutočne pre každého poľnohospodára.

Prenajmite si kombajn Axial-Flow® na túto sezónu a začnite žať úspechy!

Vyberte si model pre vašu farmu

AF 6150 + lišta 3050 – 7,6m 34 200 EUR / sezóna 700 ha               (potom za každý 43 EUR/ ha)
AF 8250 + lišta 3050 – 9,1m  47 000 EUR / sezóna 900 ha               (potom za každý 43 EUR/ ha)
AF 9250 + lišta 3050 – 10,6m 53 400 EUR / sezóna 1000 ha             (potom za každý 43 EUR / ha)


Doba nájmu je minimálne dva roky, ale môže byť dlhšia podľa vašich potrieb. V cene je poistenie stroja a povinné ručenie. Zákazník hradí spoluúčasť v prípade škôd, ktoré sa pri používaní kombajnu môžu stať. Táto spoluúčasť je 10% z ceny škody, ale minimálne 430 EUR. Cena prenájmu nezahŕňa povinné údržby stroja.
Pre prenajímateľov máme v ponuke niekoľko typov zvýhodnených servisných balíčkov, vrátane predsezónnych prehliadok ZADARMO.

Nakombajnujte si to!​

Prenajímaný kombajn si môžete maximálne prispôsobiť svojim potrebám. Vybrať si môžete stroj s pohonom 4x4 alebo na pásoch. Zvoliť môžete aj nadštandardné vybavenie ako je napríklad zberová lišta MacDon alebo drvič slamy X-tra.

Precízne poľnohospodárstvo a podpora v cene

Súčasťou prenajímaných kombajnov AF250 je v štandarde navigácia a telematika AFS Connect. Tieto funkcie vám umožnia mapovať vaše výnosy, minimalizovať náklady a efektívne využívať všetky výhody precízneho poľnohospodárstva. Pri prenájme kombajnu AF150 je možné tieto funkcie získať za príplatok.

Dáta zo zberu, ktoré zákazník získa s našimi kombajnmi, môžu byť zdrojom dôležitých informácií pre vaše podnikanie. Tieto údaje môžu byť využité pre variabilné hnojenie a následné siatie.

Vďaka nášmu tímu Customer Care sme schopní ponúknuť pomoc pri spracovaní a využívaní dát. Tento tím je k dispozícii aj prenajímateľom kombajnov a je pripravený pomôcť s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa všetkých funkcií našich kombajnov. Práve tieto funkcie a podpora tímu Customer Care Vám pomôžu maximalizovať výnos a minimalizovať náklady.

Prečo si vybrať Axial-flow® ?

„Starší kombajn sme mali Axial-Flow 2388. Vtedy som si ho vybral na odporúčanie servisného technika, ktorý mi povedal, že ak potrebujem slamu do živočíšnej výroby, tak jedine Axial-Flow. Pamätám si, ako som sa s tým prvé dni natrápil. Ten kombajn sa chová trochu inak a bola to pre mňa veľká zmena. Keď som ale neskôr videl, že tá slama naozaj saje úplne inak, bolo mi jasné, že už meniť nebudem. Navyše ten kombajn nám slúžil krásnych 17 rokov, takže keď som sa rozhodol, že si k 50. narodeninám zaobstarám pre radosť nový, vôbec ma nenapadlo ísť do inej značky.“
Václav Vilímovský, majiteľ farmy
Pre kombajn Axial-Flow 5140 sme se rozhodli z dôvodu šetrnosti k zrnu, separácie a jednoduchosti nastavenia. Máme väčší počet hektárov kukurice, v ktorej sa nám axiálny rotor osvedčil a v tejto veľkostnej kategórii je Case IH jediný kombajn s axiálnym rotorom.

Výhodou je i rýchla údržba, ktorá nám trvá zhruba 45 minút s fúkaním a mazaním.
Milan Hořáček, obhospodaruje 350 ha + služby
Pre kombajn Axial-Flow 5140 sme se rozhodli z dôvodu šetrnosti k zrnu, separácie a jednoduchosti nastavenia. Máme väčší počet hektárov kukurice, v ktorej sa nám axiálny rotor osvedčil a v tejto veľkostnej kategórii je Case IH jediný kombajn s axiálnym rotorom.

Výhodou je i rýchla údržba, ktorá nám trvá zhruba 45 minút s fúkaním a mazaním.
Milan Hořáček, obhospodaruje 350 ha + služby

Kontaktujte svojho predajcu

Detailnú ponuku prenájmu kombajnov Axial-Flow® si môžete vyžiadať v rámci predajnej siete spoločnosti AGRI CS Slovakia priamo u svojho dílera CASE IH
NÁJSŤ NAJBLIŽSIEHO PREDAJCU

alebo môžete vyplniť nasledujúci dopytový formulár a my ho vášmu najbližšiemu predajcovi obratom odovzdáme.
 

Dopytový formulár na prenájom kombajnov Axial-Flow®:


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.