Pridajte sa k nám

Novým kolegom ponúkame zaujímavé pozície v našom tíme plné benefitov a výhod.

Prečo pracovať u nás


AGRI CS Slovakia predstavuje stabilnú a progresívnu spoločnosť, ktorá každý rok posúva kvalitu a rozsah svojich služieb a snaží sa uspokojiť potreby svojich zákazníkov komplexne. Pracovať v našom tíme je dynamické, pestré a plné výziev, pretože chceme veci vylepšovat a neuspokojíme sa s priemerom, zároveň ponúkame stabilitu a príjemné domáce prostredie. V spolupráci s interným tímom HR našej materskej spoločnosti intenzívne pracujeme na tom, aby sme sa v práci cítili dobre. 

Prehľad voľných pozícií Kontaktujte naše personálne oddelenie

Aké benefity ponúkame

ikona ikona

Dni voľna naviac

Ak je pre vás dôležitá dovolenka, môžete u nás získať až 5 dní naviac formou benefitov. Ďalej doprajeme extra voľné dni v rámci životných mílnikov.
ikona ikona

Kariérny rast

Naša spoločnosť sa každoročne rozvíja, preto ponúkame postupom času rôzne pracovné pozície v kariérnom rebríčku.
ikona ikona

Kultúra, rekreácia, zdravie

Staráme sa o vaše blaho aj inou cestou, ako napríklad oblasťou kultúry, rekreácie či po zdravotnej stránke. Konkrétnu formu si vyberiete sami prostredníctvom benefitového programu. u.
ikona ikona

Spoločne strávené chvíle

Pre náš obor je významný vzťah so zákazníkmi a partnermi, preto organizujeme celý rad firemných akcií. Zároveň u nás nechýbajú ani pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zamestnanecké zľavy

Máme zvýhodnené zamestnanecké ceny u našich partnerských spoločností. Zľavy môžete čerpať napríklad na nákup osobných automobilov, PC vybavenie a zľavy na zájazdy.
ikona ikona

Stravovanie

U nás si môžete zvoliť spôsob príspevku na stravovanie, buď formou dotovaného závodného stravovania v priestoroch nášho areálu alebo poskytujeme zamestnancom stravné lístky.

Čo ponúkame študentom

Odborná prax

Študentom ponúkame možnosť absolvovať u nás svoju prax. Na štyroch našich pobočkách v Slovenskej republike radi pomôžeme mladým ľuďom vyskúšať si prácu s poľnohospodárskou technikou. Vďaka tomu získajú rady a skúsenosti od kolegov, ktorí svoju prácu robia s profesionalitou a nadhľadom.


 

Brigády počas leta

Vzhľadom na sezónnosť poľnohospodárstva hľadáme väčšinou na letné mesiace nových kolegov napríklad na obsluhu predvádzacích súprav alebo na výpomoc v čase najväčšej sezóny.
 

Ako prebieha celý proces

KROK 1
Vyberte si pozíciu, ktorá vás zaujala, a pošlite nám váš životopis.
KROK 2
Kontaktujeme vás a dohodneme sa na osobnom stretnutí.
KROK 3
Na osobnom pohovore sa zoznámite s kolegami, spoznáte sa a spoločne sa porozprávate.
KROK 4
V prípade pozitivnych ohlasov z oboch strán sa pripojíte k nášho tímu