Poradenstvo

Sme odborne vyškolení vám pomôcť s výberom vhodného stroja a zaškoliť vás pre jeho správne prevádzkovanie.

 

Riešime a pomáhame


Nové technológie a inovácie so sebou nesú veľké benefity a riešenia, ale aj horšiu orientáciu, nové nastavenie a fungovanie. Sme tu pre vás, aby ste sa lepšie vyznali v možných produktoch a doplnkových službách a pomohli vybrať pre vás najvhodnejšie riešenie podľa vašich požiadaviek, veľkosti farmy, vašej agronomickej situácie či problémov, alebo napríklad podľa skúsenosti vašich obslúh. Zároveň vám v spojení s kolegami z oddelenia Atech techniku ​​pomôžeme nastaviť, zaškolíme vás a vašu obsluhu, vyskúšame si s vami fungovanie stroja priamo u vás na poli, na farme, pri práci tak, aby všetko fungovalo k vašej plnej spokojnosti.
 

Kompletné poradenstvo

Výber vhodnej techniky

Vďaka šírke nášho sortimentu a technológiám našich výrobcov dokážeme ponúknuť rôzne riešenia na agronomické problémy, personálne nedostatky, legislatívne obmedzenia alebo napríklad podľa osobného presvedčenia. Náš tím pracovníkov je odborne vyškolený, aby vám pomohol a uľahčil proces výberu a hľadania, vysvetlil fungovanie a benefity jednotlivých technológií a služieb. Nepredávame iba stroj, ale celé riešenie, ktoré vám uľahčí každodennú prácu nielen na poli.

Individuálny prístup

Každý poľnohospodár má iné požiadavky, preferencie, zdravotné komplikácie alebo iné ťažkosti, ktoré musia s dodaným strojom vyriešiť. Pri výbere vhodného riešenia individuálne posúdime vašu situáciu a zaistíme vám, čo bude v našich silách. Napríklad sme schopní zabezpečiť určité úpravy konania v prípade zdravotného postihnutia.
 

Zaškolenie obslúh

Pre nás je štandardom naučiť vás a vašu obsluhu ovládať dodaný stroj, správe využívať technológie a vybrať vhodné nastavenie. S kolegami z oddelenia Atech ponúkame školenia obslúh, taktiež službu nazvanú CUSTOMER CARE. Správne použitie stroja je kľúčom k efektívnej práci, preto sme tu pre vás, kedykoľvek budete potrebovať počas života stroja. Napríklad ak sa vám po čase vymení obsluha stroja, radi znovu prídeme.
 

Nastavenie a zoradenie

Rad technológií prináša veľkú pridanú hodnotu a úsporu času, ako napríklad nastavenie protieróznych pásov do navigácie, vzdialenú starostlivosť o váš vozový park, správne spracovanie výnosových a aplikačných máp. Prvotné nastavenie však nemusí byť pre vás ľahké, preto je tu náš tím! Prídeme k vám, nastavíme a pripojíme potrebný softvér, prepojíme agregované stroje alebo napríklad nahráme vaše pozemky do navigačných systémov, skrátka vás v tom nenecháme samých.
 

Čo napríklad môžeme vyriešiť?

Individuálne úpravy stroja
Dodržiavanie legislatívnych nariadení
Výber vhodného stroja
Opätovné zaškolenie obslúh