Finančné služby

Pomáhame našim zákaznikom s financovaním a poistením nakúpenej techniky.

Sme tu pre vás

 
Naše finančné služby zabezpečuje tím kolegov z oddelenia Afinance, ktoré sa starajú o financie našich zákazníkov už 10 rokov. Stoja za nimi tisíce spokojných užívateľov techniky, ktorým sme zaistili financovanie, vybavili strojné poistenie či kompletne zaistili likvidáciu poistnej udalosti. Spolupracujeme s poprednými bankovými inštitúciami a vďaka rozsahu zabezpečovaných služieb dokážeme rokovať s bankami o výhodných podmienkach či pre klientov navrhovať neštandardné požiadavky.
 

Čo vám môžeme ponúknuť

Flexibilné financovanie

Maximálne sa snažíme zaistiť vám finančné prostriedky rýchlo, s minimom administratívy spojenou s vybavením financovania. Nechceme našich klientov zbytočne zaťažovať administratívou a dlhým schvaľovaním. Preto ponúkame financovania, ktoré je flexibilné, má rýchle schvaľovanie a umožňuje prispôsobiť si splátky podľa cash flow klienta.
 

Strojné poistenie

V oblasti strojného poistenie máme dohodnuté výhodné produkty. Strojné a havarijné poistenie vám aktivujeme a v prípade vzniku poistnej udalosti vám kompletne zabezpečíme likvidáciu tak, aby ste mohli plynule prejsť späť do pracovného nasadenia.
 

Predĺžená záruka

Pre našich klientov tiež sprostredkovávame poistenie predĺženej záruky, ktorá zodpovedá požiadavkám a potrebám poistnej ochrany stroja z hľadiska výrobných chýb a materiálu po uplynutí zákonnej záručnej doby.
 

Prečo si vybrať práve nás

ikona ikona

Zaistíme vám výhodné financovanie

ikona ikona

Všetko vybavíme za vás

ikona ikona

Pracujeme v plnom nasadení

ikona ikona

Ponúkame špičkovú úroveň našich služieb