Chytrá šelma PUMA CASE IH

Dravosť, sila, presnosť a intuícia. Traktory modelového radu PUMA na čele s modelom PUMA 260 AFS CVXDrive stelesňujú kombináciu modernej technológie a výkonu potrebného pre poľnohospodársku činnosť.
Moderné poľnohospodárstvo nie je len o sile alebo výkone, ale aj o pohodlí a produktivite. Nová generácia traktora PUMA 260 CVXDrive, vybavená inovatívnymi technológiami a funkciami, prináša aj vysoký komfort a maximálnu efektivitu. Tak ako puma v divočine dokonale ovláda svoje telo vďaka inštinktom lovca a vynikajúcej inteligencii, tak aj PUMA CASE IH vďaka moderným technológiám a inteligentným prvkom výbavy efektívne využíva svoju silu a výkon tam, kde je to potrebné.

Pravá šelma na vašom poli

Traktor CASE IH PUMA 260 CVXDrive je vybavený šesťvalcovým motorom FPT NEF s maximálnym výkonom 280 k. So systémom riadenia výkonu motora sa tento výkon v určitých situáciách zvýši na 302 k. Napríklad pri zapnutom vývodovom hriadeli, pri práci hydrauliky alebo pri realizácii jazdy po ceste.

PUMA 260 CVXDrive je vybavená väčšou a silnejšou prednou a zadnou nápravou.  Voliteľné zadné pneumatiky s priemerom 2,05 m a rozmerom 710/70 R42 zväčšujú kontaktnú plochu až o 18 %, čím maximalizujú trakciu a zároveň minimalizujú zhutňovanie pôdy. Sú preto ideálne pre zákazníkov, ktorí vyžadujú výkonnejší, ale nie väčší alebo ťažší traktor. Na agregáciu s náradím je nová PUMA vybavená nadrozmerným zadným závesom, ktorý unesie 10 468 kg a hydraulickým systémom s prietokom až 170 l/min.

Lovec zasiahne v správnej chvíli

Sila a výkon však nie sú všetko. Ak pri love rozhodujú reflexy a obratnosť, v teréne oceníte nielen silu, ale aj schopnosť efektívne a v správnom čase ju použiť. Tichšia a účinnejšia bezstupňová prevodovka CVXDrive vám umožní dosiahnuť rýchlosť 50 km/h už pri 1 550 otáčkach za minútu, čo prináša výraznú úsporu paliva. Produktivitu ďalej zvyšujú prispôsobiteľné nastavenia bezstupňovej prevodovky CVXDrive, patentovaný systém Advanced Trailer Braking, ktorý stabilizuje traktor aj príves (zabraňuje rozdrvenie traktora prívesom), a až 24 výkonných LED svetiel pre lepšiu viditeľnosť počas vášho nočného lovu.

Na vrchole potravinového reťazca sú tí najchytrejší

Pracujte inteligentne a využívajte plný potenciál svojej Pumy. Získajte maximálny výnos a naučte sa minimalizovať náklady. Len tak sa stanete kráľom polí. Srdcom novej vlajkovej lode PUMA 260 je systém CASE IH AFS Connect, ktorý pozostáva z dotykového monitora AFS Pro 1200, operačného systému AFS Vision Pro a prijímača AFS Vector Pro. Tie umožňujú operátorovi prispôsobiť funkcie ovládacieho a navádzacieho systému traktora svojim špecifickým požiadavkám. Majitelia a manažéri fariem môžu kedykoľvek spravovať a optimalizovať údaje o farme a vozovom parku zo stolového počítača alebo mobilného zariadenia.

Systém satelitného riadenia a automatického otáčania udržiava dokonale priamu a opakovateľnú jazdu, čím šetrí čas a palivo. Technológia RTK+ poskytuje vysokú presnosť (až +/- 1,5 cm), zatiaľ čo nová funkcia AccuTurn Pro umožňuje traktoru automaticky otáčať na úvrati.

Dravec sa pohybuje ticho a jemne

Nielen sila, výkon alebo automatizácia pracovných operácií. Pre pohodlie obsluhy počas dlhých pracovných dní sú potrebné aj ďalšie benefity. Tak ako mačka vrčí jemne a ticho, aby nevyplašila svoju korisť, tak aj PUMA CASE IH rozmaznáva operátora sofistikovaným odpružením a nízkou hlučnosťou v kabíne. Hladina hluku 66 dB je špičková hodnota, ktorá zabezpečuje príjemné pracovné prostredie, a systém Advanced Vehicle Suspension, ktorý kombinuje odpruženie kabíny, trojbodového závesu a prednej nápravy, sa stará o tlmenie nárazov prenášaných z nerovného terénu.   

Ulovte si svoju PUMU s úrokom 3,49 %

Do 30. júna 2024 môžete získať novú PUMA s úrokovou sadzbou už od 3,49 % a minimálnym preplatkom.
Nenechajte si ujsť svoju šelmu, vyplňte kontaktný formulár a najbližší predajca vás bude obratom kontaktovať.
Ak potrebujete viac informácií o možnostiach financovania, môžete kontaktovať oddelenie Afinance. 

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.