Usaďte sa pohodlne do novej sezóny s traktormi STEYR

Nasadnite na vlnu komfortu už od 115 koní a objavte kúzlo vzduchom odpruženej kabíny STEYR. Do 30. júna ju od nás dostanete ako bonus.

Zoznámte sa s vašim bonusom

Zákazníci vždy na prvom mieste. V St. Valentine si uvedomovali už v roku 1947, že kľúčoví ste práve vy – užívatelia traktorov STEYR, a preto boli všetky inovácie a vývoj sprevádzané touto myšlienkou. Cieľom a poslaním sa stalo poskytovanie komplexnej ponuky najnovších technológií pri súčasnom zachovaní intuitívneho, logického a jednoduchého ovládania tak, aby boli traktory STEYR stále užívateľsky prívetivé. Príkladom môže byť ergonomická lakťová opierka s Multicontrollerom, nízkofrekvenčné sedadlo DualMotion, STEYR Sound System, kožený volant alebo práve vzduchom odpružená kabína.

Vždy niečo naviac

Radosť sa odlíšiť, tak znie slogan značky STEYR. Hneď ako si sadnete, tak pochopíte. STEYR dokáže vždy ponúknuť niečo naviac, predovšetkým čo sa týka komfortu a výbavy. V roku 2019 sme vám napríklad predstavili prémiovú výbavu STEYR Exklusiv, ktorá zahŕňala perfektne padnúci kožený volant, nízkofrekvenčné sedadlo DualMotion, výkonný STEYR Sound System, výkonné LED osvetlenie 360 ​​° alebo pneumatiky Michelin. Čerešničkou bolo vlastné meno na kapote traktora.

Teraz prichádzame s ďalším benefitom, ktorý posunie úroveň komfortu o stupeň vyššie – vzduchom odpružená kabína pre traktory s výkonom už od 115 koní, ktorú od nás dostane zadarmo ako bonus.

Čo je vzduchom odpružená kabína?


Vzduchom odpružená kabína funguje pomocou systému, ktorý využíva stlačený vzduch na vyrovnávanie tlaku a pohlcovanie nárazov. Konkrétne sa jedná o gumovú jednotku, ktorá pracuje so stlačeným vzduchom, tlmičom a zaručuje tlmenie rázov. Zároveň tento systém umožňuje, aby kabína bola oveľa menej citlivá na nerovnosti a vibrácie pri jazde a práci traktora, čo zaisťuje pohodlie vodiča a zabraňuje únave. Okrem toho je systém vybavený automatickou reguláciou výšky bez závislosti na zaťažení kabíny.

5 dôvodov prečo si zaobstarať vzduchom odpruženú kabínu:

Zavřít
Vyššia pojazdová rýchlosť
Vďaka absorpcii otrasov si môžete užiť plynulú jazdu a vyššiu pojazdovú rýchlosť na poli aj ceste.
Zavřít
Zníženie rizika poškodenia chrbta a chrbtice
Do kabíny prenikajú nižšie vibrácie a otrasy, čím sa znižuje riziko poškodenia chrbtice či kĺbov.

 
Zavřít
Nižšia námaha a vyššia koncentrácia
Vzduchom odpružená kabína pomáha znížiť únavu vodiča a zlepšiť jeho koncentráciu pri práci s traktorom.
Zavřít
Automat. regulácia výšky
Systém je vybavený automatickou reguláciou výšky bez závislosti na zaťažení kabíny. Tak nedochádza k maximálnemu prepruženiu, a tým negatívnemu rázu do konštrukcie kabíny.
Zavřít
Už od 100 koní
Vzduchové odpruženie kabíny dodávame aj pri menších traktoroch už od 100 koní pre modelové rady Expert CVT, Profi CVT, Impuls CVT a Absolut CVT.

 

Referencia - STEYR Absolut CVT

Kontaktný formulár


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.