Hľadáme kolegov do servisného tímu

Do nášho servisného tímu hľadáme skúsených mechanikov – diagnostikov, technika predaja náhradných dielov a šikovného vedúceho servisu.

Rozširujeme servisný tím

 


Ak ťa baví poľnohospodárstvo a chceš pracovať so špičkovou technikou, tak potom si na správno mieste! Práve rozširuje náš servisný tím v Nitre a Sučanoch. Do Nitry hľadáme skúsených mechanikov – diagnostikov a šikovného vedúceho servisu, do Sučian hľadáme skúseného autoelektrikára - diagnostika a prijímacieho technika. Ak sa staneš súčasťou servisného tímu AGRI CS , čaká ťa atraktívne finančné ohodnotenie a zaujímavé firemné benefity! Pracovať v našom tíme je dynamické, pestré a plné výziev, pretože chceme veci vylepšovat a neuspokojíme sa s priemerom. Zároveň ponúkame stabilitu a príjemné pracovné prostredie.


 

Ako vidia svoju prácu naši kolegovia

Ing. Tomáš Gunda

mechanik - diagnostik, Nitra

V AGRI CS Slovakia máme tím ľudí, na ktorých sa môžem spoľahnúť. Práca so strojmi CASE IH ma baví, stroje sa neustále vylepšujú a zdokonaľujú. Motivuje ma, že sa môžem neustále vzdelávať a učiť novým veciam.

Peter Krempaský

mechanik - diagnostik, Prešov

V AGRI CS Slovakia pracujem už 13 rokov. Moja práca je mojou záľubou a verím v to, že človek svoje povolanie musí vykonávať srdcom, iba vtedy sa dostavia tie správne výsledky. Možnosť pracovať pre značku CASE IH mi priniesla mnoho skúseností. To mi pomohlo vyrásť po kariérnej, ale aj po osobnostnej stránke.  
 

Jakub Girášek

mechanik - diagnostik, Prešov

Práca servisného technika v tíme AGRI CS prináša množstvo možností pre profesný rozvoj. Osobne by som vyzdvihol prístup k informáciám a riešenie závažných servisných porúch v tíme. 
 

Peter Ruščančin

mechanik - diagnostik, Sučany

Stabilná firma ktorá sa stará o svojich zamestnancov. Firma AGRI CS Slovakia mi umožňuje vzdelávanie v rámci kurzov a školení. Stroje poľnohospodárskej techniky značky CASE IH prešli posledné roky obrovským vývojom, a tým pre mňa ponúkajú neustále nove výzvy. Práca mechanika mi umožňuje stálu sebarealizáciu.  
 

Aké benefity ponúkame

ikona ikona

Dni voľna naviac

Ak je pre vás dôležitá dovolenka, môžete u nás získať až 5 dní naviac formou benefitov. Ďalej doprajeme extra voľné dni v rámci životných mílnikov.
ikona ikona

Kariérny rast

Naša spoločnosť sa každoročne rozvíja, preto ponúkame postupom času rôzne pracovné pozície v kariérnom rebríčku.
ikona ikona

Kultúra, rekreácia, zdravie

Staráme sa o vaše blaho aj inou cestou, ako napríklad oblasťou kultúry, rekreácie či po zdravotnej stránke. Konkrétnu formu si vyberiete sami prostredníctvom benefitového programu. u.
ikona ikona

Spoločne strávené chvíle

Pre náš obor je významný vzťah so zákazníkmi a partnermi, preto organizujeme celý rad firemných akcií. Zároveň u nás nechýbajú ani pravidelné team buildingy.
ikona ikona

Zamestnanecké zľavy

Máme zvýhodnené zamestnanecké ceny u našich partnerských spoločností. Zľavy môžete čerpať napríklad na nákup osobných automobilov, PC vybavenie a zľavy na zájazdy.
ikona ikona

Stravovanie

U nás si môžete zvoliť spôsob príspevku na stravovanie, buď formou dotovaného závodného stravovania v priestoroch nášho areálu alebo poskytujeme zamestnancom stravné lístky.