Nový Magnum: Najlepší poľný traktor

Najmodernejší traktor stvorený pre ťahové náročné pracovné operácie.

Nový Magnum AFS Connect

Traktory CASE IH Magnum sú poctivé americkej traktory navrhnuté pre dokonalé zvládanie ťahových prác. Ich najnovšia generácia AFS Connect nastavuje nové meradlá komfortu vodiča, ťahových schopností a kvality spracovania.

Na výber máte z niekoľkých modelov, dvoch typov prevodoviek a kolesového alebo unikátneho pásového podvozku Rowtrac. Na Slovensku sú najpredávanejšími modelmi Magnum 340 HD, Magnum 380 CVX a novo sa bestsellerom stal najvýkonnejší model Magnum 400 HD. Výkon v ťahu 435 koní, úplne nová prevodovka, robustný podvozok s HD nápravami, plné doťaženie rovno z výroby a akciové cena sú zaručeným receptom na úspech. Všetko je doplnené továrenskou zárukou na 3 roky/3000 hodín.

Najnovšia generácia Magnum AFS Connect je stále online. V štandarde traktora je na 3 roky predplatená telematika AFS Connect s prístupom na portál my.caseih.com. S jeho pomocou dokážete prehľadne sledovať, prechádzať, analyzovať a ukladať všetky potrebné dáta týkajúce sa prevádzky jednotlivých strojov a agronomických dát (plánovanie osevných postupov, evidenciu hnojenia, plánovanie navádzacích línií a pod.). Už nemusíte obiehať traktory s pamäťovou kartou, aby ste vodičovi odovzdali dáta, na aký pozemok má ísť. Jednoducho mu to pošlete bezdrôtovo.

Vitajte v novom Magnume AFS Connect. Vitajte v budúcnosti.

Dodanie do konca roka 2021 alebo v prej polovici 2022

Pokiaľ sa s objednávkou poponáhľate, traktor vám dodáme ešte tento rok.

Garantujeme vám bezkonkurenčnú ponuku

Sme si istí, že vám dokážeme ponúknuť tie najlepšie podmienky na poľnej traktor.
Vystúpte zo zabehnutých koľají a vyskúšajte nový Magnum AFS Connect.

Najlepšia ponuka na trhu

Výhodná akciová ponuka + veľa ďalších výhod priamo v cene.
 

3 roky záruka

Na Magnum dáváme záruku 3 roky/3 000 hodín s možnosťou predĺženia na 5 rokov/6 000 hodín.

Vždy online, vždy pripravený

Kedykoľvek sa môže k traktoru pripojiť agronóm aj servis pre diagnostiku.

Praktické zaškolenie priamo na poli

Pre dokonalé využitie všetkých funkcií traktora prídeme a zaškolíme priamo u vás v podniku a na poli. Kolegovia z oddelenia starostlivosti o zákazníkov sa vám radi budú venovať plné dva dni. Najprv sa s traktorom zoznámite a druhú schôdzku si môžete dohodnúť po pár dňoch, keď už sami máte praktické skúsenosti so strojom.

Máte záujem?

Chcete nový Magnum alebo máte záujem o jeho predvedenie? 
Nechajte nám kontakt, ozveme sa vám.

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.