Najlepšia lišta na trhu

Nerobte kompromisy. Zvoľte si MacDon.

Pásové lišty MacDon sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Vďaka radu patentov a inovatívnych konštrukčných riešení prináša svojim užívateľom vyššiu výkonnosť a tie najlepšie zberové výsledky. Medzi hlavné prednosti oproti konkurencii patrí mechanické kopírovanie povrchu pre bezstratový zber, efektívne riešenie problémov s poľahlými porastmi, možnosť zberu akýchkoľvek plodín vrátane slnečnice, sóje, hrachu, fazule a špeciálnych nízkorastúcich plodín. Univerzálna kombajnová lišta MacDon sadne na akýkoľvek kombajn a zožne každé zrnko.

Prejsť na produktovú stránku MacDon      Chcem nájsť svojho predajcu

Prečo je MacDon najlepšou lištou?

Maximálne zisky a bezstratový zber

MacDon je jednotkou na trhu vo vysekávaní porastov vďaka technológii mechanického kopírovania, ktorá je na trhu unikátom. Lišta excelentne kopíruje všetky nerovnosti terénu a umožňuje žať vo výške od 30 do 560 mm. Výsledkom je perfektne vysekaný porast a ani zrnko nazmar, vďaka čomu maximalizujete svoje zisky. Lišty MacDon sa počas minulej sezóny u našich zákazníkov osvedčili ako výborní pomocníci pri vysekávaní poľahlých porastov. Aj tu zaručujú tie najlepšie zberové výsledky.

Záruka spokojnosti

O prednostiach a kvalite pásových líšt MacDon hovoria aj samotní zákazníci a ich referencie. Na českých a slovenských poliach žne už viac než 160 ks líšt MacDon. S každým rokom počet predaných líšt skokovo rastie. Ani tento rok nebude podľa aktuálnej dopytu výnimkou.

Top servis

Za kvalitou a prácou líšt MacDon si stopercentne stojíme. Ak by však nastali predvídateľné situácie alebo akákoľvek potreba servisného zásahu, sme tu pre vás. Náš profesionálny servisný a technický tím s dlhoročnými skúsenosťami je maximálne pripravený vám pomôcť. Zabezpečujeme maximálnu dostupnosť servisu a v prípade potreby sme schopní zariadiť náhradný stroj, aby ste mohli plynule pokračovať vo svojej práci.

S MacDonom máte možnosť zberu akýchkoľvek plodín vrátane slnečnice, sóje, hrachu, fazule a špeciálnych nízkorastúcich plodín.

Pásový lišty MacDon si hravo poradia aj s poľahnutým porastom.

Nezáleží na tom ake farby je váš kombajn. Lišty MacDon sú vhodné na akýkoľvek kombajn.

Pozrite si video o lištách MacDon