Najpredávanejšia značka mulčovačov na trhu

Mulčovače TEHNOS sú od roku 2017 najpredávanejšou značkou na slovenskom trhu.

Vďaka viac než tridsaťročné skúsenosti s vývojom a výrobou poľnohospodárskej techniky sa slovinskej spoločnosti TEHNOS darí vyrábať kvalitné a technicky prepracované stroje. Mulčovače vynikajú perfektnou kvalitou práce, nízkou náchylnosťou k vibráciám, a z toho plynúcou dlhou životnosťou. Dôležitou zásadou výrobca je tiež jednoduchosť obsluhy a údržby. O kvalite mulčovačov TEHNOS vypovedá aj spokojnosť našich zákazníkov a počet predaných kusov.

IMG_4995.jpg

V našom portfóliu okrem traktorov, zberovej techniky, strojov na spracovanie krmovín alebo pôdy, nájdete aj moderné mulčovače značky TEHNOS. Výrobca dodáva na trh celý rad rôznych typov mulčovačov v rôznych šírkach záberu pre použitie tak na mulčovanie bežných porastov, ako aj pre špeciálne použitie na mulčovanie v sadoch a viniciach či v lese, prípadne na mulčovanie špargle. Zaisťujú dokonalé mulčovanie rastlinných zvyškov v poľnohospodárstve, vinárstve, alebo napríklad v komunálnej sfére. Vysoká kvalita strojov je výsledkom neustáleho vývoja a veľmi zodpovedne nastaveného a kontrolovaného výrobného procesu.

IMG_6938.jpg

O tom, že mulčovače TEHNOS majú svoje pevné miesto na slovenskom trhu, hovorí aj spokojnosť a dobré skúsenosti našich zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú, a tiež objem predaja.

IMG_6868 - obnoveny.jpg

Najpredávanejšími modelmi sú dlhodobo mulčovača radu MB (bočné priekopovej) v rôznych pracovných záberoch a variantoch. Stranové mulčovače sú často vyhľadávané súkromnými farmári aj strednými podnikmi na údržbu areálov, ciest a okrajov pozemkov. Medzi veľkými podnikmi a podnikmi poskytujúcimi služby sú veľmi obľúbené širokoriadkové skladacie mulčovača MU2D a MU2Z s pracovným záberom až 9 m.

Novinka tohto roku je stranový priekopopý mulčovač MBLS (bočné Priekopový a ultra ľahký - SIMPLE). Stroj je určený predovšetkým pre malých farmárov a samosprávy obcí, v agregácii s malými a ľahšími traktormi. Aj tento nový model si už získal priazeň mnohých zákazníkov.

IMG_6872.jpg


Ak máte záujem o konkrétny stroj alebo chcete viac informácií, kontaktujte produkt manažera značky Ing. Juraja Vargu,  mobil: +421 918 687 673, e-mail: juraj.varga@agrics.ck, alebo svojho autorizovaného predajcu.