STEYR Terrus CVT vyhral GERMAN DESIGN AWARD 2022

Najnovšia generácia lajkovej lode stajne STEYR získala cenu v kategórii „Excellent Product Design“ pre rok 2022.

VÍŤAZ GERMAN DESIGN AWARD 2022

Nejnovšia verzia vlajkovej lode získala cenu v kategórii „Excellent Product Design“. Prestížnu súťaž usporiadala German Design Council. Jednotlivých súťažiacich hodnotila porota  zložená z 37 expertov. STEYR Terrus CVT vahral vďaka svojmu štýlu a funkčnosti.

                                                                   STEYR_-GDA_New-Terrus-CVT.jpg

Nová druhá generácia STEYR Terrus CVT bola ocenená víťazom v kategórii 'Excellent Product Design' v rámci German Design Awards. Vyznamenania sa udeľujú už od roku 1953. Víťaza vyberala porota zložená z 37 významných designérskych odborníkov z rôznych krajín, ktoré sú zastupcami designového priemyslu, ale taktiež obchodu, akademickej sféry a výskumu.

Steyr Terrus CVT sa stal víťazom v kategórii priemyslu kvôli jeho kombinácii dizajnu a funkčnosti. Nedávno odhalená nová generácia najsilnejšieho koňa zahrňuje celkom 3 modely s výkonom 250 až 300 koní v štandarde s plynulým prevodovým ústrojenstvom CVT. V porovnaní s pôvodnou generáciou bola výrazne vylepšená. Príkladom je ešte vyššia úroveň prémiového prevádzkového komfortu pre obsluhu s dôrazom na ergonómiu. V kombinácii s novým exteriérovým dizajnom kombinuje úžitkové vlastnosti s výraznou osobnosťou značky.

Štýl novej generácie Terrus CVT byl významne prepracovaný. Od exteriéru, ako je prepracovaná kapota motora, až po interiér kabíny vodiča. Nová generácia STEYR Terrus CVT prináša traktor, ktorý prepojuje štýl a funkčnosť, a ktorý poskytne všetko, čo zákazník očakává na poli i na ceste.

„Sme skutočne potešení najnovším ocenením designérského odhodlania spoločnosti CNH Industrial miešať štýl s kvalitou produktov, schopnosťami, efektivitou a udržateľnosťou. Ocenenie tiež uznáva jedinečnú identitu značky STEYR, ktorá ako európsky špecialista na traktory v rámci CNH Industrial má povesť štýlu a kvality.““ hovorí David Wilkie, riaditeľ CNH Industrial Design Centre.