Novinka pre veľkoobjemovú prepravu

Molčík kipper, a.s. predstavuje novinku v podobe revolučného návesu Molčík TDK 33000. Prichádza tak s dokonalým riešením pre veľkoobjemové prepravy poľnohospodárskych, stavebných či iných komodít.
Popredný český výrobca dopravnej techniky z Valtic, Molčík kipper, a.s. ,predstavuje novinku v podobe revolučného návesu Molčík TDK 33000. Prichádza tak s dokonalým riešením pre veľkoobjemové prepravy poľnohospodárskych, stavebných či iných komodít.
 

Objem až 43 m3

Náves s označením TDK 33 000 nájdete novo aj v našom portfóliu. Tuzemský výrobca Molčík novým návesom reaguje na potreby veľkých poľnohospodárskych podnikov a podnikov poskytujúcich služby. Ako už samotný názov napovedá, jedná sa o veľkoobjemový traktorový náves s vaňovou korbou s objemom 33,5 m3 alebo s nadstavkami s výškou 500 mm až neuveriteľných 43 m3.

Náves bol vyvíjaný so zásadným dôrazom na trvanlivosť a spoľahlivosť, pretože extrémne podmienky poľnohospodárskej prevádzky sú úplne zrejmé. Príves Molčík TDK 33000 sa ľahko udržuje vďaka jednoduchému, ale efektívnemu dizajnu. Jeho priamočiara konštrukcia zaisťuje, že akékoľvek opravy alebo údržba sú rýchle a jednoduché, čo vám umožní udržiavať váš náves v perfektnom stave bez akýchkoľvek problémov.
 

Inovatívny design pre dopravu všetkých komodít

Svojimi parametrami a technickým riešením ako je predná a zadná riaditeľná náprava či parabolické odpruženie je ideálny na prepravu veľkého množstva plodín a hnojív. A čo viac, jeho inovatívny dizajn mu umožňuje prispôsobiť sa rôznym typom nákladu, takže je ideálnym riešením pre farmárov s rôznymi poľnohospodárskymi potrebami. Vaňová nadstavba, ktorá je vyrobená z 4 mm hrubého plechu, je vybavená stabilizátorom. Veľmi bohatá výbava zaručuje bezpečnú, spoľahlivú a komfortnú prevádzku. Príkladom je mechanicky odpružený podvozok, odpružená oj parabolickými perami, voľba závesu medzi K80 a okom Ø 50 mm, hydraulická odstavná noha, automatická parkovacia brzda alebo prepracované istenie hydraulicky ovládaného zadného čela s výsypným okienkom. Špičkový brzdový systém navyše zaisťuje vždy optimálnu bezpečnosť – náves jazdí na pneumatikách 560/60 R 22.5 a je vybavený automatickým záťažovým regulátorom. Povolená rýchlosť je 40 km/h. V rámci doplnkovej výbavy je možné náves vybaviť obslužnou lávkou, zaplachtovaním, rezervou alebo nástavkami. Náves je možné vyrobiť v prevedení s dvojstrannou korbou.

TDK-33-000-final.jpg