Osvědčené a výkonné návěsy značky AGRI TRANSPORT

Maximálna efektivita a čo najnižšie náklady.

Cieľom spoločnosti AGRI CS je ponúkať svojim zákazníkom stále efektívnejšie, spoľahlivejšie, a predovšetkým vysoko funkčné poľnohospodárske a dopravné stroje. V portfóliu značky AGRI FARMING SOLUTIONS si svoje miesto našla aj dopravná technika od kľúčových výrobcov pod vlastnou značkou AGRI TRANSPORT, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších poľnohospodárov. V ponuke návesov AGRI TRANSPORT pribudol v roku 2018 nový, ešte výkonnejší, dvojnápravový náves NS23.1 a NS23.2 od českej firmy ZDT, spol. s. r.o.

Celý rad sklápacích návesov AGRI TRANSPORT je vyvíjaná so zásadným dôrazom na trvanlivosť a spoľahlivosť vzhľadom na extrémne podmienky a náročnosť poľnohospodárskej prevádzky. Cieľom je maximálne zvyšovať efektívnosť dopravy, to znamená minimálne náklady, veľké výkony, minimálnu údržbu a opravy.


CELKOM NOVÝ RÁM A KORBA

Označenie návesov NS23.1 a NS23.2 má svoje opodstatnenie. NS, teda náves sklápací, jasne odlišuje túto radu jednoúčelových návesov od univerzálnych návesov MEGA, ktorých charakteristickým rysom sú nosiče výmenných nadstavieb. Kompletný názov stroja potom obsahuje spojenie výrazu NS s najvyššou technicky povolenou hmotnosťou a počtom možností stranového sklápania. Náves môže byť prevedený ako jednostranne sklápaný smerom dozadu - NS23.1, alebo dvojstranne sklápaný smerom dozadu a doľava - NS23.2. Tento variant je vhodný najmä pre rastlinnú produkciu, kde sa preváža najviac obilnín a náklad sa sype na koše do strany.


Pri vývoji týchto návesov bol využitý celkom nový rám, ktorý reflektuje požiadavky na náročnú prevádzku a prax v poľnohospodárskom procese. Od korieb radu MEGA sa líšia nielen dizajnovo, ale v prvom rade úplne novou korbou návesov NS. Profilované plechy iba s jednou výstuhou na strane prináša moderný vzhľad a zároveň špičkové funkčné vlastnosti. Korba pojme náklad s objemom až 25 m3.


BOHATÁ ZÁKLADNÁ VÝBAVA

Návesy NS23 sú zákazníkom ponúkané s maximálnou variabilitou odpruženia podvozkov. V základnej výbave je náves vybavený mechanicky odpruženým podvozkom, ďalšími variantmi sú pneumaticky alebo hydraulicky odpružené podvozky. Rozmanitá ponuka prináša užívateľom nevídané možnosti vo výbere vhodne a zodpovedajúce mechanizáciu presne pre ich podmienky. Stroje AGRI TRANSPORT sú ponúkané s veľmi bohatou výbavou, ktorá zaručuje bezpečný, spoľahlivý a komfortnú prevádzku. Medzi tieto prvky patrí napr. hydraulicky odpružená oj s voľbou závesu medzi K80 a okom Ø 50 mm, hydraulická odstavná noha, automatická parkovacia brzda alebo prepracované istenie hydraulicky ovládaného zadného čela s výsypným okienkom. Nové návesy NS23.1 a NS23.2 sú dodávané s pneumatikami MITAS 600/50 R26,5 AGRITERRA 02 s oceľovým nárazníkom, ktoré ponúkajú veľmi dobrý pomer cena a výkon. Ponúka najmä dlhú životnosť, odolnosť proti poškodeniu a disponujú samočistiacou schopnosťou a zaručujú stabilitu aj pri plnom zaťažení.


VOLITEĽNÁ VÝBAVA

Bohatá je aj ponuka výbavy na želanie, spomeňme napríklad kompletné LED osvetlenie alebo veľkoobjemové nástavky bočníc, ktoré zvyšujú objem o ďalších 6,5m3. Nesmie chýbať ani rolovacia plachta s obslužnou plošinou, automatické zakrývanie sietí proti úletu alebo nútené riadenie zadnej nápravy, priťažovaniu zadnej nápravy pri sklápaní vzad u mechanicky odpruženého podvozku, centrálne mazanie alebo plastový box na náradie. Ďalšie možné úpravy alebo príplatková výbava je možná na mieru každému zákazníkovi.Pokiaľ vás dvojnápravové návesy NS23.1 a NS23.2 od českej firmy ZDT, spol. s. r.o. zaujali, neváhajte kontaktovať produkt manažéra značky AGRI TRANSPORT Mgr. Pavla Schejbal, tel .: 420 725 852 620, e-mail: pschejbal@agrotec.cz.