Predsezónna prehliadka

Využite čas a pripravte svoj stroj na novú sezónu! Predídete tak prestojom počas sezóny z dôvodu poruchy stroja. Pretože správne pripravený stroj = pokojnejšia sezóna.

Pripravte svoj stroj na novú sezónu

Na severe Slovenska je ešte síce sneh, ale na južnom Slovensku sa už viditeľne otepľuje a jar je doslova predo dvermi. Využite čas a pripravte sa dopredu na novú sezónu, ktorá, ako všetci pevne veríme, bude menej náročná ako tá predchádzajúca.

Obstaranie a prevádzka poľnohospodárskej techniky nie je lacnou záležitosťou. Radi by sme vám preto ponúkli predsezónnu prehliadku stroja, počas ktorej vám naši preškolení technici dôkladne skontrolujú váš stroj a odporučia, ktoré servisné zásahy by boli potrebné. Potom bude závisieť len od vás, či sa pre výmeny alebo prípadné opravy rozhodnete.

Navyše sme si pre Vás teraz pripravili zľavu 5% na servisné práce spojené s opravou, zľavu 10% na náhradné diely a 3% zľavu na všetky oleje. Pri zahájení sezóny tak budete môcť ihneď vyjsť na pole s plne pripraveným kombajnom. Počas sezóny vás už nemá čo prekvapiť.  

Akciová ponuka platí od 1.3.2023 do 31.5.2023 na všetky stroje a všetky servisné strediská AGRI CS Slovakia.

STAČÍ 5 KROKOV A MÁTE KOMPLET PRIPRAVENÝ STROJ NA SEZÓNU!

1. KROK
Kontaktujem servisné oddelenie svojho autorizovaného predajcu Case IH a dohodnem si termín prehliadky.
2. KROK
Privezie stroj na servis a mechanici ho skontrolujú podľa tzv. check listu.
3. KROK
Servis mi pošle zoznam chýb aj s kalkuláciou nákladov a ja si vyberiem, ktoré opravy chcem zrealizovať.
4. KROK
V dohodnutom termíne vám zrealizujeme objednané opravy.
5. KROK
Prevezmete si stroj na stredisku a sezóna môže začať!

Čo všetko môžete získať dôkladnou prípravou traktora alebo kombajnu?

  1. Odbornú prehliadku stroja preškoleným odborníkom, ktorý presne vie, na čo sa zamerať podľa tzv. check-listu, a ktoré veci sa musia pred zahájením sezóny skontrolovať. Presne vie, ktoré diely sú najviac namáhané a opotrebiteľné.
  2. Neplatíte nič naviac. Technik Vás najskôr informuje o výstupe kontroly a Vy sa sami rozhodnete, ktoré kroky chcete realizovať.
  3. V rámci včasnej predsezónnej prehliadky získate lepšie ceny na náhradné diely aj servis ako počas sezóny.
  4. Kompletnou predsezónnou prehliadkou predídete prestojom počas sezóny z dôvodu neočakávaných problémov a zvýšite tak svoj výkon.
  5. Mimo sezóny máte vy aj my viac času, preto je čas na prípravy strojov práve teraz. Počas sezóny sa snažíme byť čo najviac u našich zákazníkov a dochádza potom k predlžovaniu servisných zásahov.
  6. Výrazne znížite riziko nedostupnosti náhradného dielu či menej používaných súčiastok. Skladom, a predovšetkým počas sezóny, sa snažíme držať dostatočné množstvo dielov. Nie sme však schopní mať úplne všetky diely okamžite k dispozícii.

Stiahnite si akciový leták