Predstavujeme vám stredisko Prešov

Spoznajte ľudí, ktorí stoja za chodom strediska Prešov a služby, ktoré ponúkame.

Spoznajte naše stredisko v Prešove


Naše servisné stredisko v Prešove sa nachádza na okraji Prešova v časti Vydumanec, smerom na Malý Šariš. Otvorili sme ho na jeseň 2019, pretože sme cítili potrebu zabezpečiť pre východné Slovensko plnohodnotnú podporu popredajných služieb. Okrem toho, že servisujeme poľnohospodársku techniku CASE IH, nám začiatkom tohto roka pribudlo aj oficiálne zastúpenie pre predaj a servis stavebnej techniky CASE Construction.

Práce na servise neustále pribúda a tak sa postupne rozrastá aj náš servisný tím. Momentálne máme pre región Prešova k dispozícii štyroch servisných technikov, pričom každý z nich disponuje vlastnou servisnou dodávkou s náradím a je schopný poskytnúť plnohodnotný servis či už u nás na dielni alebo u zákazníka. Chod servisu má na starosti vedúci servisu - Ing. Peter Andrek. O predaj služieb sa stará náš dlhodobý predajca Róbert Babej a pre oblasť stavebnej techniky je k dispozícii Peter Trajčík.

Okrem strojov CASE IH, sme aj autorizovaným servisom pre závesnú techniku AMAZONE, SIP, TEHNOS, MOLČIK a PICHON. Zabezpečuje kompletný záručný aj pozáručný servis a dodávku náhradných dielov pre nami zastupované značky.

 

Peter Andrek - vedúci servisu

Vedenie servisného strediska v Prešove má na starosti Peter Andrek, ktorý pracuje v našej spoločnosti od apríla 2020. Má na starosti tím štyroch mechanikov, ktorí riešia servisné problémy našich zákazníkov v celom Prešovskom kraji. 

"Poľnohospodárska technika ma fascinovala od malička, V minulosti som pracoval ako prijímací technik v spoločnosti, ktorá servisovala nákladné automobily. Stále ma to však ťahalo k poľnohospodárskej technike a tak som sa v roku 2019 pripojil k tímu AGRI CS Slovakia. Robím to, čo ma baví, riešim problémy so zákazníkmi, snažíme sa, aby v prípade poruchy stroje čo najkratšie stáli. Od tohto roka sme začali servisovať aj stavebnú techniku, takže robota nám pribúda, máme stále viac a viac zákazníkov, čo ma nesmierne teší".

 

Servisný tím

Jakub Girášek

mechanik - diagnostik, Prešov

Práca servisného technika v tíme AGRI CS prináša množstvo možností pre profesný rozvoj. Osobne by som vyzdvihol prístup k informáciám a riešenie závažných servisných porúch v tíme. 
 

Peter Krempaský

mechanik - diagnostik, Prešov

V AGRI CS Slovakia pracujem už 13 rokov. Moja práca je mojou záľubou a verím v to, že človek svoje povolanie musí vykonávať srdcom, iba vtedy sa dostavia tie správne výsledky. Možnosť pracovať pre značku CASE IH mi priniesla mnoho skúseností. To mi pomohlo vyrásť po kariérnej, ale aj po osobnostnej stránke.  
 

Mojmír Golenovský

mechanik - diagnostik

"V AGRI CS Slovakia pracujem už štvrý rok. Som vyučený mechanik poľnohospodárskej techniky a v tejto brandži pracujem už vyše dvadsať rokov. Baví ma práca s ľuďmi a novou technikou. Máme dobrý kolektív, na ktorý sa môžem spoľahnúť. 

Oliver Hric

mechanik - diagnostik

"Do spoločnosti AGRI CS Slovakia som nastúpil v lete 2020. Špecializujem sa na opravu motorov či už poľnohospodárskej alebo stavebnej techniky. Práca, ktorú robím, ma napĺňa. Rád sa učím nové veci a svoje vedomosti potom posúvam smerom k svojim zákazníkom pri servisovaní ich poľnohospodárskej techniky."

Róbert Babej - predajca

"Pre spoločnost AGRI CS Slovakia pracujem už osem rokov. Zastupujem región Prešovského kraja. Kto ma pozná vie, že som pozitívne naladený človek, ktorý sa snaží zákazníkom čo najviac vyjsť v ústrety. Na práci ma baví, že sa môžem stretávať s ľuďmi a pomôcť im s výberom techniky, ktorá im čo najviac uľahčí ich prácu. Teší ma, že poľnohospodárska technika sa neustále zdokonaľuje a na strojoch pribúdajú stále nové a nové funkcie, ktoré uľahčujú prácu obsluhy aj manažmentu podnikov."
 

Služby, ktoré Vám vieme ponúknuť

ikona ikona

Diagnostika stroja na servise aj u zákazníka

ikona ikona

Kompletný záručný aj pozáručný servis a dodávky náhradných dielov

ikona ikona

Servisná starostlivosť

Ponúkame vám sieť autorizovaných servisov po celej republike.
ikona ikona

Montáž prídavných zariadení a príslušenstva

ikona ikona

Plnenie a dezinfekcia klimatizačných jednotiek

ikona ikona

Pravidelné údržby

ikona ikona

Predaj doplnkového sortimentu

ikona ikona

Výmenný program kľúčových komponentov u vlajkových strojov