Predstavujeme Vám stredisko Trnava

Spoznajte ľudí, ktorí stoja za chodom strediska Trnava a služby, ktoré ponúkame.

Spoznajte naše stredisko v Trnave


Stredisko v Trnave je naše najstaršie a zároveň aj najmladšie stredisko. Vzniklo v roku 2008 pod názvom Strojpol s.r.o.. O rok na to sa spoločnosť premenovala na AGRI CS Slovakia s.r.o. a v roku 2011 sa sídlo spoločnosti presunulo do Nitry. Odvtedy sa nám na Slovensku podarilo vybudovať 4 servisné strediská (Nitra, Trnava, Sučany, Prešov). Po presune sídla firmy do Nitry pôsobil v týchto priestoroch a v regióne náš dealer, spoločnosť AGROKOV. V roku 2020 došlo k rozhodnutiu opäť vybudovať plnohodnotné stredisko AGRI CS Slovakia v tomto regióne. Spolupráca so spoločnosťou AGROKOV sa teda rozviazala.

Na našej pobočke v Trnave pôsobí v súčasnosti plnohodnotný tím ľudí t.j vedúci servisu, predajca, technik náhradných dielov, referentka a traja mechanici.  Keďže nám obdobie "korony" komplikovalo osobné stretnutie, tak by sme Vám radi predstavili náš team prostredníctvom tohto príspevku.

 
 

 

Juraj Lackovič - vedúci servisu

Juraj pracuje v Trnave ako vedúci servisu. Pôsobí na pobočke od jej vzniku. Svoju prácu hodnotí takto:

"Mám dvanásťročnú prax s vedením servisného tímu. Príchod do firmy AGRI CS Slovakia pre mňa znamenal veľkú výzvu a možnosť stáť pri vzniku niečoho nového. Za rok pôsobenia sa nám podarilo úspešne naplniť naše ciele, ktoré boli v prvom rade technicky zabezpečiť servis a zviditeľniť sa a získať si dôveru u klientov. V súčasnosti môžem povedať, že mám spoľahlivý tím 3 mechanikov s praxou v obore. Chceme sa neustále zlepšovať, rásť a rozširovať tím mechanikov."
 
 

Servisný tím

Ľuboš Bartovič

servisný technik

"V AGRI CS Slovakia pracujem od 2021. Baví ma práca s ľuďmi a novou technikou. Máme dobrý kolektív, na ktorý sa môžem spoľahnúť. Je to zaujímavá práca s technikou. Stroje sa neustále zlepšujú a zdokonaľujú, čo pre nás mechanikov znamená, že sa musíme neustále školiť a zdokonaľovať."
 

Daniel Mihálik

servisný technik

"Vždy ma zaujímala technika. Som všestranný človek, ktorý sa rád učí nové veci. Motivuje ma, že sa môžem neustále vzdelávať a učiť novým veciam."

Filip Teplanský

servisný technik

"Pracujem na stredisku v Trnave od jeho otvorenia pred rokom a pol. Práca s poľnohospodárskou technikou ma baví, motivuje ma stále pracovať na sebe a neustále sa zlepšovať. Som vyučený automechanik a od skončenia školy pracujem ako opravár poľnohospodárskej techniky."

Patrik Jánoš - predajca

"Vo firme AGRI CS Slovakia pracujem od roku 2018. Začínal som ako technická podpora pre servis, takže stroje ktoré predávam dokonale poznám. Vnímam to ako výhodu, stroj ktorý predávam viem zákazníkovi predviesť a poradiť v praktických veciach."

"Ako predajca som začínal v období "korony", keď osobný kontakt so zákazníkmi bol značne obmedzený. Dúfam, že tieto neľahké časy sú už preč a so zákazíkmi sa budem môcť bez obmedzení stretávať."

Náhradné diely a interné služby

Ing. Ivan Roháček

Technik náhradných dielov

Ivan Roháček pracuje pre našu spoločnosť už 14 rokov. Vlani sa presunul z Nitry do Trnavy. "Pracuje sa mi v Trnave rovnako dobre ako v Nitre. Mám okolo seba dobrý a spoľahlivý tím ľudí, s ktorými sa mi dobre spolupracuje."

Ing. Jana Gergelyová

Odborná referentka interných služieb

Janka zastupuje na stredisku nežnejšie pohlavie. Jej rukopis vidno na každom kroku v stredisku. Aj vďaka jej prítomnosti naše stredisko v Trnave dýcha ústretovosťou a dobrou náladou. "Pracujem pre centrálu spoločnosti AGROTEC Group. Mám na starosti homologizáciu vozidiel, správu vozového parku, školenia, BOZP a životné prostredie."

Služby, ktoré Vám vieme ponúknuť

ikona ikona

Diagnostika stroja na servise aj u zákazníka

ikona ikona

Kompletný záručný aj pozáručný servis a dodávky náhradných dielov

ikona ikona

Servisná starostlivosť

Ponúkame vám sieť autorizovaných servisov po celej republike.
ikona ikona

Montáž prídavných zariadení a príslušenstva

ikona ikona

Plnenie a dezinfekcia klimatizačných jednotiek

ikona ikona

Pravidelné údržby

ikona ikona

Predaj doplnkového sortimentu

ikona ikona

Výmenný program kľúčových komponentov u vlajkových strojov

Takto nás hodnotia naši zákazníci

"Služby servisu v Trnave sme začali využívať hneď po tom, čo sa zrušilo dealerstvo firme AGROKOV. Musím povedať, že chlalani na servise sú veľmi snaživí. Aj napriek tomu, že ide o nový tím, vidno že si rozumejú. Kladne hodnotím aj reakčný čas servisu od požiadavky na servisný zásah po výjazd."

 
Roman Bohunický, PD Dolná Krupá
Pán Šiška vlastní kombajn Axial Flow 5140, s ktorým kosí ozimný jačmeň, hrach, pšenicu aj kukuricu. Práve v spojitosti s kombajnom sa po prvý krát obrátil na náš servis v Trnave. Spolupráca s AGRI CS Slovakia v Trnave pre neho nie je žiadnou novinkou.

„Robil som voľakedy s AGRI CS Slovakia, len ste sa potom z Trnavy odsťahovali do Nitry“.  So súčasnou spoluprácou som veľmi spokojný. Veľa vecí si viem spraviť sám, na zložitejšie veci si volám servis. Pozitívne hodnotím dostupnosť náhradných dielov a rýchlosť dodania“.

 
Maroš Šiška, SHR