SIP hrnie jednu novinku za druhou - nová generácia zhrňovačov

Pred niekoľkými rokmi SIP ohromil svet najväčšou žacou kombináciou so záberom 15m! Nedávno sme vám predstavili DISC HD 1000 D. Teraz je na rade zhrňovač STAR R 860|26 TS s patentovaným pohonom Z-Drive
Predstavujeme vám novú generáciu rotorových zhrňovačov navrhnutých s presnosťou a dokonalosťou, ktorá sa zrodila na základe dlhoročnej spolupráce s profesionálmi v odbore. Stroje STAR R 860 | 26 TS a STAR R 930 | 28 TC sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám stredných a veľkých poľnohospodárskych podnikov a poskytovateľov služieb, ktorí hľadajú robustné a výkonné stroje, ktoré vynikajú svojim výkonom, jednoduchou údržbou, obsluhou a bezproblémovým prechádzaním z poľa na pole.
Stranový zhrňovač STAR R 860|26 TS ponúka pozoruhodnú všestrannosť s maximálnym pracovným záberom 7,20 m pre vytvorenie jedného bočného riadku. Konštrukcia umožňuje efektívne vytvárať riadky v rámci 15 m širokého pásu pri iba dvoch prejazdoch. Okrem toho môžete vytvoriť dva menšie stranové riadky so záberom až 8,85 m. Tento všestranný stroj má kapacitu až 12,5 ha/h a poskytuje výnimočnú efektivitu a flexibilitu, aby vyhovel potrebám profesionálnych užívateľov.
Na čele nového radu zhrňovačov so stranovým riadkovaním stojí STAR R 860|26 TS, ktorý je v súčasnej dobe najväčšou novinkou pre značku SIP. V nadchádzajúcich sezónach plánuje výrobca predstaviť menšie modely, ktoré tento rad doplnia tak, aby bolo možné uspokojiť dopyt aj menších farmárov.
Základná výbava zahŕňa mechanické odľahčenie rotora a mechanické nastavenie výšky rotora s mechanickým nastavením sklonu pokosu, čo zaisťuje spoľahlivú a nevyhnutnú funkčnosť. Pokročilá konfigurácia "H ponúka vyššiu úroveň výkonu a pohodlia. Je vybavená hydropneumatickým odľahčením rotora a hydraulickým nastavením výšky rotora, čo zvyšuje efektivitu a presnosť prevádzky. Okrem toho je u modelu STAR R 860|26 TS H súčasťou štandardnej výbavy hydraulicky nastaviteľná zadná riadkovacia plachta a ako voliteľná výbava je k dispozícii predná hydraulicky nastaviteľná plachta.

Nový design a působivý úhel otáčení 155°

Výnimočná obratnosť novej generácie modelov STAR je výsledkom inovatívneho inžinierstva. Stredobodom tejto obratnosti je otočný záves s mimoriadnym uhlom otáčania 155 ° (75,5 ° v každom smere). Tento záves je integrovaný s robustným mechanizmom riadenia, ktorý je spojený so zadnými kolesami prepravného rámu. Táto prevratná konštrukcia zaisťuje maximálnu obratnosť stroja, a to aj v prípade veľkého 9,3 m transportného rámu modelu STAR R 860 | 26 TS.

Sekvenčné zdvíhanie rotorov (SRL)

Bočný zhrňovač STAR R 860|26 TS je štandardne vybavený systémom Sequential Rotor Lift (SLR), ktorý zvyšuje obratnosť a prispôsobenie. Táto technológia umožňuje prispôsobiť oneskorenie čiastočného zdvihu zadného rotora, čo používateľom umožňuje vyladiť proces zhrňovania podľa množstva krmovín a špecifických požiadaviek poľa. Vďaka SRL môžete optimalizovať výkonnosť svojho stroja a zároveň zaistiť plynulý a efektívny priebeh práce.

Patentovaný pohon "Z-Drive"

Patentované usporiadanie hnacieho ústrojenstva "Z-drive" pri zhrňovači STAR R 860|26 TS ponúka predĺženú životnosť hnacieho ústrojenstva vďaka minimalizácii uhlov kĺbového hriadeľa. Väčšie uhly nastavenia rotora zaisťujú lepšie prispôsobenie terénu, čo zaisťuje optimálne zhrňovanie aj na nerovnom teréne. Pohon "Z" umožňuje vyššie čiastočné zdvihy až do 500 mm, čo výrazne zlepšuje jazdné vlastnosti ako na poli, tak na úvratiach.
S pokračujúcimi inováciami a rozširovaním našej ponuky sa tešíme, že budeme môcť uspokojovať meniace sa potreby stredných a veľkých poľnohospodárskych podnikov a poskytovatelov služieb. V budúcnosti nás čaká ešte zaujímavejší vývoj a na obzore sú nové modely, ktoré doplnia našu súčasnú ponuku.