Spoznajte EXKLUSIVnú výbavu so STEYR Absolut CVT

Veríme v jedinečnosť značky STEYR, a preto vám prinášame prémiovú výbavu STEYR EXKLUSIV pre novinku STEYR Absolut CVT. Akonáhle nasadnete, naplno vás uchváti.
Traktory STEYR sú jednoducho nezameniteľné. Svojim užívateľom prinášajú neprehliadnuteľný červenobiely dizajn, spoľahlivosť a inovácie, a tiež predovšetkým maximálnu úroveň komfortu. Vďaka prémiovej výbave STEYR EXKLUSIV si teraz môžete vychutnať jedinečný zážitok z práce a užiť si každý detail na maximum. Spojili sme to najlepšie: nový STEYR Absolut CVT s prémiovou výbavou STEYR EXKLUSIV. Uspokojte sa len s tým najlepším a doprajte si spoľahlivého pomocníka v podobe výkonného 6valcového traktora s úctyhodným zdvíhacím výkonom zadného trojbodového závesu 10 463 kg, predĺženými servisnými intervalmi, tými najmenšími detailmi ako je nádobka na vodu, chladnička alebo osvetlené schodíky. Výbava STEYR EXKLUSIV vás dostane ihneď ako nasadnete. Machový koberec, vôňa a dotyk kože, komfortné sedadlo, vlastné meno na kapote a oveľa viac. Objavte s nami prémiovú výbavu STEYR EXKLUSIV.
 

Výbava STEYR EXKLUSIV zahrňuje:

Vôňa a dotyk kože

STANDARD LEATHER PACKET

Príjemný pocit je na nezaplatenie. Akonáhle prvýkrát nastúpite do traktora, už nebudete chcieť vystúpiť. Hneď na prvý dotyk oceníte kvalitne spracovaný kožený volant štýlovo obšitý červenou niťou vo farbách STEYR, ktorý vám padne presne do ruky. Prémiové okamihy zaručí hebký machový koberec STEYR.
Maximálny komfort

Sedadlo DUAL MOTION

Jedna z najdôležitejších vecí v kabíne je sedadlo vodiča. Ak trávite v traktore celý deň, potrebujete ergonomické a komfortné sedadlo. Výbava STEYR EXKLUSIV zahŕňa nízkofrekvenčné sedadlo DUAL MOTION s dvojstupňovým vyhrievaním a pasívnym odvetrávaním pomocou zásobníka s aktívnym uhlím. Inovatívna technológia zaručuje o 54% menšie vibrácie. Aj tie najnáročnejšia a celodenna práce budú pre vás pôžitkom.
Pre milovníkov hudby

STEYR SOUND SYSTEM

Či už ste milovníkom rocku, techna alebo dychovky, počas práce vždy oceníte kvalitné počúvanie obľúbenej hudby. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV vám prinášame vyladenie výkonný audiosystém STEYR SOUND SYSTEM so štyrmi reproduktormi a subwooferom.
Označte si svojho STEYRA

Vlastné meno na kapote

Na každom detaile záleží, a preto si môžete teraz exkluzívne vytvoriť vlastné označenie traktora. Na želanie vám kapotu traktora označíme vaším menom alebo prezývkou. Vďaka tomu budú všetci bezpochyby vedieť, komu nový traktor v prémiovej výbave patrí.
Optimálna teplota

Automatická klimatizácia

Teplota v pracovnom prostredí patrí k štandardom dnešnej doby. Preto prémiová výbava STEYR EXKLUSIV nezabúda ani na automatickú klimatizáciu pre príjemnú pracovnú klímu. Aj horúce dni počas žatvy budú v kabíne pôžitkom.
Najlepšie obutie

Pneumatiky Michelin

Prémiová kvalita pre vás i pre váš traktor. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV je STEYR Absolut CVT vybavený pneumatikami od popredného výrobcu Michelin. Dokonale priľnú k povrchu a podporia ťahový výkon stroja.
Plynulé prevodové ústrojenstvo

S-CONTROL CVT

O bezstarostnú jazdu sa okrem prémiovej kabíny postará aj plynulé prevodové ústrojenstvo S-CONTROL CVT. Svojim užívateľom prináša predovšetkým jednoduchosť ovládania a maximálnu efektivitu. Technológia S-TRONIC prevezme riadenie traktora pri nízkej spotrebe paliva a vy si nastavíte požadovanú pracovnú rýchlosť a intenzitu reakcie pre maximálny komfort o optimálne jazdné vlastnnosti podľa požadovanej operácie.
Dokonalá viditeľnosť

LED osvetlenie

Vieme, že práca na poli nepočká a mnoho operácií je potrebné dokončiť aj v neskorých hodinách. Pri práci vás povedie 20 LED pracovných svetlometov s výkonom 40 000 lm, ktoré s prehľadom vytvoria perfektné osvetlenie 360o okolo celého traktora. Nelimitujte sa časom a dorobte v kľude svoju prácu.
Jedinečnú výbavu STEYR Exklusiv ste mohli získať v rámci limitovanej ponuky v roku 2019 k modelom s plynulým prevodovým ústrojenstvom S-CONTROL CVT. Teraz vám túto prémiovú výbavu ponúkame k novinke STEYR Absolut CVT, ktorá prináša to najlepšie z tratorov STEYR, a to predovšetkým v oblasti komfortu a ergonómie. Pozrite sa na video, ktoré sme pre vás pred dvoma rokmi pripravili:

STEYR Exklusiv

Máte záujem o prémiový produkt? Nechajte nám Váš kontakt, ozveme sa Vám.


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.