Objednajte si predvádzanie rozmetadla PICHON

ROZMETADLO PICHON MUCK MASTER. EFEKTÍVNA A PRECÍZNA APLIKÁCIA.

VYSKÚŠAJTE ROZMETADLO PICHON MUCK MASTER

 
Po žatve prichádza čas hnojenia a prípravy pre zakladanie nových porastov. Pripravujeme pre Vás predvádzanie rozmetadla PICHON MUCK Master M 1250. Využite túto jedinečnú príležitosť a objednajte si u nás predvádzanie rozmetadla! Registrovať sa môžete vo formulári nižšie alebo u svojho obchodného zástupcu prípadne produkt manažéra - Juraja Vargu: 0918 687 673. Predvádzanie sa uskutoční v mesiacoch 08-09/2021. Bližšie informácie a presný termín Vám oznámime po registrácii.

Pre rozmetadlo PICHON MUCK Master ani tie najnáročnejšie operácie, ako je aplikácia vo svahovitom a ťažko prístupnom teréne, nie sú žiadnou prekážkou!


 

 

Kľúčové vlastnosti stroja

Vysoké požiadavky

100% pozinkovanie a 5 ročná záruka

Celá konštrukcia je premyslená do najmenšieho detailu. Všetky časti sú veľmi odolné a robustné. Podvozok je vyrobený z ocele s hrúbkou 6 mm a všetky modely sú 100% pozinkované. Navyše disponujú radom výstužných prvkov pre tie najnáročnejšie operácie. Pre prípad predčasného poškodenia za podmienok bežného používania poskytujeme záruku 5 rokov.
Vodorovné valce

Frézovacie disky

Rovnomerná aplikácia hnojív s maximálnym záberom vďaka vodorovným valcom a frézovacím diskom s priemerom 1020 mm s pracovným záberom až 24 m. Zadný rám rozmetadiel umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu a prerobenia zo zvislých valcov s frézovacími diskami na vodorovné. Pre ešte väčšiu univerzálnosť môžete pomocou zadného krytu nasmerovať rozmietaný materiál do požadovaného smeru.
Gilotínové dvere

Jednoduché ovládanie dávkovania

Veľkou výhodou je intuitívne ovládanie a jednoduchá obsluha. Pomocou hydraulických gilotínových dverí možno jednoducho nastaviť dávku rozmetávania hnoja podľa výšky a eliminovať straty pri preprave. Pri aplikácii blízko cesty alebo vody možno obmedziť smer rozhodu pomocou zadných deflektorov.
Výkonný podlahový dopravník

Premyslená konštukciaukce

Úzka nadstavba s vysokým zadným rámom a zvislými valcami s veľkým priemerom zamedzujú počas aplikácie uviaznutie maštaľného hnoja vnútri stroja. Všetky dostupné modely disponujú centrálnym mazaním pre ešte ľahšiu údržbu stroja a výkonným podlahovým dopravníkom z profilov s námornými reťazami o priemere 16 mm - index odolnosti v ťahu 32 ton.
Perfektné drtenie a presnosť

Výkonné valce

Rozmetadlá disponujú výkonnými zvislými valcami s priemerom 885 alebo 1035 mm, čím sa radia medzi najväčšie na trhu. Optimálna, a predovšetkým rovnomerná aplikácia v kombinácii s veľmi dobrým drvením, rýchle vyprázdňovanie a presnosť sú hlavnými prednosťami. Rozmetadlá sú vybavené robustnou oceľovou delenou spojkou, otočnými nožmi HARDOX 500 alebo konzolami upevňujúcimi nože ku slimáku.
Regulácia dávky

Rovnomerná aplikácia

PICHON zaručuje šetrný prejazd po poli, a predovšetkým rovnomernú a kvalitnú aplikáciu pevných hnojív. Priemerný pozdĺžny aj priečny rozhod je až 80% pri zachovaní konštantnej rýchlosti. Model M1350 získal certifikát "Ekologická aplikácie hnojív" a sú plne odskúšané a preverené jeho výkony. Už v základe disponuje gilotinovými dverami alebo systémom regulácie dávky.

Čím sú rozmetadlá PICHON výnimočné?Spoločnosť PICHON vyrába svoje rozmetadlá s využitím jedinečnej a inovatívnej úzkej konštrukcie. Hlavným dôvodom pre použitie tohto typu konštrukcie je nájdenie toho najlepšieho kompromisu medzi šírkou a dĺžkou a zároveň zachovanie vysokého rozmetacieho ústrojenstva a veľkého priemeru rotorov, čím je zaistená rovnomernosť rozmetania. Táto konštrukcia tiež umožňuje využitie kolies s veľkým priemerom, vďaka čomu sa znížia požiadavky na ťažný výkon.

Rad modelov nadväzuje na vynikajúcu kvalitu výrobkov spoločnosti PICHON ako je štandardná plne žiarovo zinkovaná konštrukcia so zosilneným horným rámom. Horná polovica predného čela rozmetadla je vybavená roštom, ktorý zaisťuje bezpečnosť používateľa a umožňuje tiež pohľad do rozmetadla pri vyprázdňovaní. Pri tejto zosilnenej konštrukcii sa spoločnosť rozhodla nainštalovať dva vertikálne rozmetacie valce s veľkým priemerom a ďalej vymeniteľné otočné nože z ocele Hardox. Rozmetacie valce sú umiestnené na monoblokovej prevodovke, ktorá je poháňaná hriadeľom s priemerom 55 mm. Mohutné rotory sa vyrába s hrúbkou steny od 8 do 12 mm v závislosti od modelu.