MAXXUM. Univerzálny ako švajčiarsky nožík.

Vyskúšajte teraz MAXXUM, ktorý si vďaka svojej univerzálnosti a spoľahlivosti vyslúžil prezývku "švajčiarsky nôž" medzi traktormi a ako darček získajte švajčiarsky nožík značky Victorinox.
Modelový rad MAXXUM so svojimi 15 modelmi vo výkonovom rozmedzí 115-175 koní maximálneho výkonu pokrýva najžiadanejšie traktory na slovenskom trhu. Pre svoju farmu alebo podnik si môžete zvoliť modely so špičkovou plynulou prevodovkou CVXDrive, osemstupňovou prevodovkou ActiveDrive 8 s pokročilými prvkami prevodovky, plynulú alebo jednoduchú, prevádzkou overenú a spoľahlivú prevodovkou PowerDrive 17x16 ECO. Z rozsiahlej ponuky modelov a výbavy si určite vyberie každý.
 
Práve teraz ponúka značka CASE IH možnosť predvedenia traktora MAXXUM CASE IH ZADARMO. Traktor dovezieme až k vám, predvedieme ho a navyše Vám privezieme štýlový švajčiarsky nožík s logom CASE IH.*
Vyskúšajte teraz MAXXUM, ktorý si vďaka svojej univerzálnosti a spoľahlivosti vyslúžil prezývku "švajčiarsky nožík" medzi traktormi a ako darček získajte švajčiarsky nôž značky Victorinox. Okrem spoľahlivého stroja s výbavou podľa Vašich potrieb, predĺženej záruky a autorizovaného servisu vám môžeme ponúknuť aj výhodné financovanie a ďalšie rozsiahle služby.

*Detailné podmienky akcie Vám oznámi Vás predajca CASE IH.


Máte záujem o predvedenie traktora MAXXUM zdarma?

Kontaktná osoba: Ing. Otto Jirka
Produkt manažér pre traktory MAXXUM Case IH
E-mail: jirka@agrics.cz
Tel.:  +420 725 939 824

alebo

Nájdite rovno svojho najbližšieho predajcu.

Kľúčové vlastnosti traktorov MAXXUM CASE IH

Vyberie si každý

Štvorvalec alebo šesťvalec

Traktory MAXXUM vynikajú hospodárnou prevádzkou a vysokou spoľahlivosťou. Rovnako ako ostatné modelové rady využívajú technológie úpravy spalín Hi-eSCR2 bez EGR a DPF. Vďaka tomu traktory dosahujú excelentný servisný interval 750 hodín. Modely 115-145 sú vybavené štvorvalcovými motormi s objemom 4,5 litra. Naopak najsilnejší model MAXXUM 150 ukrýva pod kapotou výborný šesťvalec s objemom 6,7 litra.
Perfektný po všetkých stránkach

Maxxum pre každú prácu

Široké portfólio výbavy na želanie umožňuje traktory Maxxum skonštruovať presne pre každú prácu. K dispozícii je zadná vývodový hriadeľ dostupný v dvoch prevedeniach, výkonný axiálny hydraulický systém so zdvíhacou kapacitou 7 864 kg a maximálnym prietokom až 150 l/min. Predný trojbodový záves je potom skonštruovaný pre zaťaženie s hmotnosťou 3 100 kg. Traktory Maxxum možno vybaviť aj rozsiahlou škálou čelných nakladačov Case IH LRZ.
Skvelý pre manipuláciu

Agregácia s čelným nakladačom Case IH

Zvýšiť využitie traktora možno rôznymi spôsobmi, jedným z nich je napríklad osadenie traktora MAXXUM originálnym čelným nakladačom CASE IH LRZ. Traktor možno čelným nakladačom vybaviť už z výrobného závodu. Čelný nakladač sa jednoducho ovláda pomocou multifunkčného joysticku umiestneného na lakťovej opierke Multicontroller. Hydraulické čerpadlo s maximálnym výkonom 150 l/min potom poskytuje dostatočne rýchlu odozvu na vaše požiadavky.
Úžasné ovládanie

Lakťová opierka Multicontroller

Ovládanie traktorov MAXXUM je jednoduché aj pre menej skúsené obsluhy. Vstupnou úrovňou pre modely PowerDrive je jednoduchá lakťová opierka. Plnohodnotnú lakťovú opierku nájdeme u všetkých ostatných modelov. Prehľadné rozmiestnenie ovládacích prvkov ponúka obsluhe ničím nerušenú prácu. V kombinácii s dotykovým monitorom AFS Pre 700 potom môže obsluha jednoducho nastaviť všetky prevádzkové parametre, napríklad aj závesného stroja.
Maximálna bezpečnosť

Systém pokročilého brzdenia

Časté nasadenie v doprave si žiada zaujímavé, mnohokrát aj nebezpečné situácie. Preto, aby sme zvýšili vašu bezpečnosť, môžu byť traktory vybavené patentovaným systémom pokročilého brzdenia prívesu, ktorý automaticky stabilizuje jazdnú súpravu, znižuje jej brzdnú dráhu pomocou bŕzd prívesu alebo návesu a maximalizuje bezpečnosť obsluhy. Ak je systém aktivovaný, vodič je automaticky upozornený zvukovým signálom a informácie o aktivácii systému sa zobrazuje aj na monitore AFS Pro 700.
"S naším predajcom sme od okamihu prvého nákupu priatelia. Vždy nám dobre poradil. Je to človek na svojom mieste. Vie nielen predať, ale aj poradiť alebo dokonca odhovoriť od nákupu, keď vie, že pre nás nie je vhodný. V priebehu rokov nás niekoľkokrát presvedčil o tom, že mu môžeme plne dôverovať. Presne tak by mal pracovať každý dobrý predajca.

S naším predajcom sme od okamihu prvého nákupu priatelia. Vždy nám dobre poradil. Je to človek na svojom mieste. Náš prvý Case, Maxxum 115, bol pre nás veľkou zmenou. Dovtedy som jazdil na starých Zetoroch alebo Crystaloch. Možno preto mám taký vzťah k tej červenej farbe. Náš najstarší Zetor 7745 máme dodnes. Už som dostal množstvo ponúk na odkúpenie, ale nechávam si ho ako talizman. Moja žena hovorí, že kým ho budeme mať, bude sa nám dariť.“
Josef Bečka

Máte záujem o ukážku traktora MAXXUM?

Zanechajte nám svoje kontaktné údaje a Váš najbližší predajca sa Vám ozve.

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.