O značke SIP

SIP je najväčším výrobcom poľnohospodárskej techniky na slovinskom trhu už od roku 1954. Všetky stroje sa vyznačujú jednoduchou obsluhou a robustnou konštrukciou a súčasne dlhou životnosťou. Zaobstaraním niektorého zo strojov SIP získate robustný stroj s jednoduchým ovládaním pre akékoľvek pracovné činnosti.

Logo-SIP-web.png

Odborníci na zber krmovín

 
Za ponukou techniky SIP sa skrývajú kvalitné stroje na výrobu krmovín, ktoré majú zásluhy v odborných skúsenostiach a technológiáchv budovaných 66 rokov. Prvotne sa spoločnosť zaoberala iba údržbou a servisom poľnohospodárskych strojov, ktoré však začali krok po kroku zabiť a ich samotnú produkciu. Pri vývoji strojov bol kladený dôraz na robustnosť a jednoduché ovládanie, čo je aj pozitívne hodnotené zo strany užívateľov. Tieto stroje ponúkajú osvedčené riešenia pre použitie na veľkých výmerách ako aj pri práci vo svahovitom teréne. 
 
Spoločnosť ponúka široké portfólio poľnohospodárskej techniky. V portfóliu nájdete robustné diskové žacie stroje, pásové, rotorové a veľkozáberové profesionálne obracače či zhrňovače krmovín. Ponuka strojov je doplnená o rozmetadlá hnoja, senážne a zberacie vozy.