Austrofoma 2023 so značkou STEYR

Značka STEYR na najväčšej lesníckej výstave v Európe už čoskoro. Tešiť sa môžete na aktívne predvádzanie s lesníckou technikou v rakúskych Alpách.

Austrofoma 2023 - zážitok s lesnou technikou

Najväčšia lesnícka výstava v Európe, ktorá sa koná raz za 4 roky, tento rok prebehne od 26. do 28. septembra 2023 v rakúskom Stuhlecku. Za značku STEYR bude prezentovaný celý modelový rad pri práci v lese. Všetky stroje – lanovky, harvestory, traktory, ale aj kone a ďalšiu techniku ​​uvidíte v aktívnom predvádzaní priamo v Alpách!

Na medzinárodne uznávanom veľtrhu sa predstavujú najnovšie technológie ťažby dreva v akcii. Ide o jednu z najväčších výstav v odbore, ktorú počas troch dní navštívi približne 20 000 návštevníkov. Všetci výrobcovia a predajcovia strojov na ťažbu dreva - od motorových píl, traktorov, harvestorov až po lanové vybavenie predstavia svoju techniku ​​v ostrej prevádzke. Samozrejme budú prezentované aj stroje a zariadenia pre bioenergetiku. Súčasne budú predstavené najnovšie technológie, napríklad s nákladnými dronmi na zalesňovanie porastov. Hlavnými témami veľtrhu AUSTROFOMA 2023 sú bezpečnosť a predovšetkým šetrné lesné hospodárenie.

 
_dsc6273-(1).jpg p31_dsc6174_test_1771_1191.jpg
  

Miesto konania akcie: