Ponuka, ktorá sa neodmieta! EARLY BIRD 2023

Každoročný predsezónny predaj kombajnov AXIAL-FLOW® Early Bird je tu! Získajte bonus za skorý nákup až do výšky 5% z cenníkovej ceny stroja.

EARLY BIRD je každoročná predsezónna akcia určená pre všetkých, ktorí si objednajú nový kombajn od CASE IH s dostatočným predstihom, a ktorá prináša možnosť získať nový kombajn CASE IH s technológiou Axial-Flow® za zaujímavých podmienok.
 

 Zásadnou výhodou včasného objednania je garancia dodania na sezónu 2024.

Navyše každému, kto si kombajn objedná do 20. 12. 2023, ponúka AGRI CS niekoľko ďalších bonusov. Niektoré z nich môžete vzájomne kombinovať až do hodnoty 5% z cenníkovej ceny zvoleného stroja.

 

Vyberte si najlepšiu ponuku čo najskôr!

 

ATRAKTÍVNA PODPORA FINANCOVANIA

  • S ohľadom na vaše konkrétne požiadavky, zvolený stroj a vybranú špecifikáciu vám pomôžeme pripraviť financovanie na mieru. S týmto bonusom si môžete zaistiť výhodné financovanie s minimálnym preplatkom a znížiť úrokové zaťaženie. Vyberte si podporu financovania a vo vrecku Vám zostane až 5% z cenníkovej ceny.

OBSLUHA STROJA NA SEZÓNU 2024

  • Ušetrite si hromadu starostí! Jedným z bonusov, ktoré si môžete vybrať je Obsluha stroja na celú žatvu 2024. **
  • Ku kombajnu vám dodáme preškolenú a spoľahlivú obsluhu stroja, ktorá sa kompletne postará o vašu budúcu úrodu, alebo preškolíme vášho zamestnanca a uhradíme vaše náklady na jeho prácu počas žatvy.

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA 

  • Na nás sa môžete spoľahnúť. Vyberte si predĺženie záruky a čaká vás až 5 sezón bez obáv z nákladov na opravy.
  • Záruka je platná kompletne na celý stoj s maximálnym nájazdom 1200 mth.

VOLITEĽNÁ VÝBAVA V CENE

  • Dovybavte si svoj kombajn presne podľa svojich predstáv. Snívate o najmodernejšej navigácii, kombajne na pásoch alebo lište MacDon? Až 5% z cenníkovej ceny stroja môžete využiť aj na voliteľnú výbavu vášho vysnívaného kombajnu.

POISTENIE STROJA 

  • Do balíčka výhod si môžete navoliť aj poistenie stroja ZADARMO

BEZPLATNÝ SERVIS

  • Využite svoju výhodu formou poukážok na servisné služby autorizovaného servisu CASE IH a nenechajte sa ničím prekvapiť.

*Výhody je možné v rámci akcie nakombinovať až do výšky 5% z cenníkovej ceny stroja. Všetky ponúkané bonusy sú množstevne a časovo obmedzené. Akcia platí pri objednaní stroja do 20.12.2023 a platbe do 1.7.2024.

** Zaistenie obsluhy kombajnu na sezónu 2024 nie je možné kombinovať so žiadnou inou výhodou. AGRI CS zaistí zaškolenú a preverenú obsluhu stroja alebo preškolí vášho zamestnanca a uhradí vaše náklady spojené s jeho prácou počas žatvy.

 

Chcete poradiť s výberom kombajnu a najlepších výhod?

Kontaktná osoba: Ing. Roman Nedoma
Produkt manažér pre kombajny CASE IH a lisy na hranolovité balíky CASE IH LB
E-mail: nedoma@agrics.cz
Tel.:  +420 725 998 134

alebo

Nájdite rovno svojho najbližšieho predajcu.

Prečo Axial-Flow®?

Vysoká kvalita

Šetrné oddelovanie zrna

Kombajny CASE IH si už od svojho uvedenia na trh zachovávajú svoju tradičnú koncepciu oddeľovanie zrna pomocou jedného rotora. Vďaka tomuto systému sú maximálne šetrné k zozbieranému zrnu, pretože zrná sú šetrne z klasov vytierané. V porovnaní s konvenčnou technológiou výmlatu tak kombajny CASE IH dosahujú najlepšie výsledky, či už sa jedná o percentá polámaných zŕn alebo množstvo úlomkov. Vďaka šetrnému zaobchádzaniu so zrnom usporíte s Axial-Flow® tisíce eur.

Najnižšie prevádzkové náklady

Minimum pohyblivých častí

Hlavným kritériom pre poľnohospodárov z hľadiska agronómia je šetrnosť k zrnu, pre prevádzkovateľov sú to potom prevádzkové náklady. Kombajny CASE IH sú najjednoduchšími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých častí a reťazí (8 remeňov, 4 reťaze). Obsluhy oceňujú napríklad minimum mazacích miest a rýchlu dennú prípravu stroja. V porovnaní s konkurenciou Axial-Flow na plnej čiare víťazí v prevádzkových nákladoch, čo potvrdila svojimi testami aj skúšobňa DLG.

Maximálna univerzálnosť

Rýchla výmena košov

S kombajnmi Axial-Flow zožnete čokoľvek. Úroda tak môže začať trávnym semenom a skončiť až v kukurici, preto sú u mnohých službárov tak obľúbené, pretože dokážu byť v priebehu roka vysoko využité. Zásluhou širokej škály výmenných mlátiacich a separačných košov sa tak kombajn dokáže rýchlo prispôsobiť ktorejkoľvek plodine. Všetky ďalšie nastavenia vykonáva obsluha priamo z pohodlnej kabíny. Priebeh oddeľovania zrna možno ovplyvniť niekoľkými ďalšími nastaviteľnými parametrami a reagovať tak na meniace sa podmienky na poli (zrelosť porastu, vlhkosť).

Perfektný riadok

Šikovne so slamou

Riadkovanie slamy s kombajnmi CASE IH prináša mnoho benefitov a to najmä lepšiu zlisovateľnosť slamy, kde narozdiel od ostatných kombajnov dokážeme do jedného balíka dostať viac hmoty. Balíky majú potom vyššiu hustotu a slama lepšie vsakuje. Znižuje tak náklady na lisovanie aj dopravu. Prechod z režimu riadkovanie na drvenie je otázkou stlačenia jediného tlačítka zo sedadla vodiča. Pri rozklade hmoty je z pôdy rovnomerne odoberaná voda a dusík, čo vedia k pekným, vyrovnaným porastom.

Zaujala vás naša ponuka?

Kontaktovať nás môžete aj pomocou tohto formulára.

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.