Nová výzva pre vaše podnikanie - STEYR Absolut CVT

Novinka roka 2021 STEYR Absolut CVT plní aj tie najtajnejšie želania.

Existuje traktor, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť? ABSOLUTne.
V auguste do Českej republiky dorazila dlho očakávaná novinka rakúskej stajne pre rok 2021. Ihneď s ňou však odišiel prvý zákazník a ďalší zákazníci na ňu už netrpezlivo čakajú. STEYR Absolut CVT dopĺňa historicky úspešnú a veľmi obľúbenú generáciu traktorov s plynulým prevodovým ústrojenstvom CVT, ktoré prináša svojim užívateľom perfektnú ovládateľnosť a jazdné vlastnosti. Nový rad ponúka hneď 4 modely od 180 do 241 koní s možnosťou navýšenia až na 270 koní. Zaiste vás zaujme úctyhodným výkonom zadného trojbodového závesu, dlhším servisným intervalom až 1 500 mth a novým štýlovým dizajnom. STEYR Absolut CVT plní aj tie najtajnejšie želania.
Ideálny pomocník aj do nepohody
STEYR Absolut CVT poháňa 6 valcový dieselový motor s menovitým výkonom 180 až 241 koní. Funkcia PowerPlus ponúka navýšenie výkonu o ďalších až 45 koní. Novinkou je aj S-Tronic pre individuálne nastavenie reakcií motora/prevodového ústrojenstva pre maximálny komfort a plynulú jazdu podľa aktuálnych potrieb. Vďaka vysokému výkonu v kombinácii so skvelou manévrovateľnosťou predstavuje všestranného pomocníka pre vašu farmu. Zastane akokoľvek náročnú prácu na poli, lúke alebo pri preprave. Vďaka svojim parametrom ale skvele zapadne i do lesného alebo komunálneho sektora, kde využije svoj potenciál. Nový STEYR Absolut CVT nie je len výkonný, ale aj úsporný. Vďaka patentovanej technológii HI-eSCR2 spĺňa najprísnejšie emisné normy EÚ Stage V a maximálnu rýchlosť jazdy 40 (50) km/h dosahuje tento silák už pri úsporných 1 200 (1 550) min-1. Rokmi preverené plynulé prevodové ústrojenstvo S-CONTROL CVT prináša svojim užívateľom perfektnú ovládateľnosť a úsporu paliva. Na zabezpečenie vysokej účinnosti a maximálneho prenosu výkonu je vybavený štyrmi mechanickými rozsahmi.
Zdolá každú prekážku

STEYR Absolut CVT sa nebojí žiadnej driny a poradí si s každou výzvou. Zaiste vás dostane svojím inovovaným predným trojbodovým závesom pre rýchle a bezpečnejšie pripojenie a odpojenie neseného náradia vďaka voľnému prístupu k rozvádzačom a zadným trojbodovým závesom s úctyhodným zdvíhacím výkonom 10 463 kg. Spoločne so silným hydraulickým systémom s výkonom až 173 l/min a axiálnym piestovým hydrogenerátorom CCLS a 8 vonkajšími hydraulickými okruhmi poskytuje maximálny výkon, ktorý dokonale zúžitkuje pri ťahových operáciách a preprave. Ponúka aj možnosť vývodu PowerBeyond pre pohon hydromotorov. Pre pohodlné ovládanie nájdete ovládacie prvky zadného závesu aj na oboch blatníkoch.

Nový systém odpruženia
K červenobielym traktorom STEYR bezpochyby patrí vysoká úroveň komfortu a modelový rad Absolut CVT nie je výnimkou. Pre každodennú prácu potrebujete dokonalé pracovné prostredie nehľadiac na náročnosť podmienok. STEYR Absolut CVT dopraje absolútny pôžitok z práce a maximálne pohodlie vďaka novému systému aktívneho odpruženia prednej nápravy a odpruženie kabíny. Citlivosť odpruženia si môžete jednoducho upraviť celkom v 5 režimoch podľa aktuálnej potreby. Ak trávite v traktore takmer celý deň odporúčame vzduchové odpruženie kabíny, ktoré posúva komfort obsluhy ešte o level vyššie.
Dokonalé pracovné prostredie
Celá kabína je vždy vyvíjaná s ohľadom na užívateľa, aby ovládanie stroja bolo veľmi intuitívne. Vysoko priestranná panoramatická kabína poskytuje nízku hlučnosť 69 dB (A) pre nerušenú a pokojnú prácu. Nevyhnutnou výbavou je ergonomická lakťová opierka s Multicontrollerom pre jednoduché a pohodlné ovládanie väčšiny funkcií traktora. O maximálne pohodlie obsluhy sa okrem nového systému odpruženia stará sedadlo DUAL MOTION, ktoré vám prinesie prémiovú úroveň komfortu. Sedadlo je vybavené nízkofrekvenčným odpružením, dvojstupňovým vyhrievaním a pasívnym odvetrávaním pomocou zásobníka s aktívnym uhlím. Umožňuje širokú škálu nastavení podsedáku a bedier a disponuje posúvateľnou opierkou hlavy pre dokonalý výhľad na pracovné náradie. Celú sedačku je potom možné natáčať až o 15 °. Kabína je ďalej vybavená automatickou klimatizáciou, prémiovým rádiom s reproduktormi, držiakom na tablet alebo telefón so zásuvkami alebo handsfree.
Nerušená práca 24/7
Ak pracujete dlho do noci napríklad počas žatvy, nebojte sa, 20 pracovných LED svetiel s výkonom 40 000 lm dokonale osvieti traktor 360°. Navyše vpredu je integrovaná kamera pre lepšiu viditeľnosť pri práci s náradím. K maximálnej viditeľnosti aj na širokoriadkové stroje prispievajú vyhrievané širokouhlé teleskopická zrkadlá.
Vždy na správnej stope
Ani v inovatívnych technológiách nie je Absolut CVT pozadu. Je vybavený funkciou pre automatické otáčanie na úvrati QuickTurn II, prepracovaným systém S-TRONIC pre dosiahnutie maximálneho výkonu pri optimálnych otáčkach motora, alebo úvraťovým manažmentom Easy-Tronic II pre automatizáciu procesov. Ponúka najnovšie technológie precízneho poľnohospodárstva S-TECH. Na želanie možno traktor vybaviť vysoko presnou RTK sieťou s presnosťou až 1,5 cm a revolučná technológia Xfill sa postará v prípade výpadku signálu o preklenutie strát až na 20 minút. STEYR Absolut CVT je kompatibilný s ISOBUS II a ISOBUS III. Kľúčové funkcie traktora možné potom veľmi jednoducho ovládať jednou rukou pomocou monitora S-TECH 700 alebo pomocou lakťovej opierky s Multicontrollerom s konfiguračnými tlačidlami.
Aj na najmenších detailoch záleží
Radosť sa odlíšiť. Aj pri vývoji modelu Absolut CVT sa ukázala jedinečnosť traktorov STEYR. Hneď na prvý pohľad očarí užívateľa svojím novým a nadčasovým dizajnom kapoty alebo stĺpikov kabíny. Zároveň reaguje na najtajnejšie priania a požiadavky zákazníkov a integruje aj tie najmenšie detaily ako sú osvetlené schodíky, nádobka na čistú vodu hneď pri vstupe do kabíny alebo chladnička.

Prvý STEYR Absolut CVT na českých poliach

V auguste dorazil do Českej republiky prvý kus nového modelového radu. Dlho sa však neohrial, ihneď si ho odviezol prvý majiteľ na Znojemsko, kde sa zapojil do poľných prác. Aj ďalší zákazníci už netrpezlivo čakajú na svojho nového pomocníka v podobe STEYR Absolut CVT.

IMG_0371.jpg

STEYR EXKLUSIV

Spoznajte Exkluzívnu výbavu s novinkou STEYR Absolut CVT. Machový koberec, vôňa a dotyk kože, komfortné sedadlo, vlastné meno na kapote a oveľa viac.

Cena: prémiová výbava STEYR Exklusiv v cene traktora
Platnosť: 17. 12. 2021

Ste zvedaví na STEYR Absolut CVT? Poďte sa na neho pozrieť. Kontaktujte nás alebo vyplňte formulár a my sa vám ozveme.


Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.