CASE IH, to je sila! Výkon, ktorý musíte zažiť na vlastnej koži.

Nenechajte si ujsť tohtoročné DEMO najvýkonnejších traktorov CASE IH! Zaregistrujte sa čo najskôr a vyskúšajte si svoj vysnívaný stroj.
Traktory CASE IH Puma, Optum, Magnum a Quadtrac sa pripravujú na tohtoročné DEMO. Máte záujem vidieť, čo dokážu najvýkonnejšie traktory CASE IH na vašom poli? Chcete si vyskúšať Pumu v akcii, otestovať výkon majestátneho Optumu, ohmatať Magnum alebo zistiť, ako by sa do vašej firmy hodil nový Quadtrac 715?
 

Zaregistrujte sa na DEMO ukážku týchto silákov priamo na vašom pozemku!

Váš najbližší autorizovaný predajca CASE IH vás bude po registrácii informovať o podmienkach predvádzania.
Registrácia

 

Skúsenosti našich klientov:

„Dnes nie je dôležité, akú značku traktorov máte, ale ako sa o vás dokáže postarať servis. To je alfa a omega všetkého. V tomto ohľade sa spoliehame na spoločnosť Euris Pro-Agro z Rožnavy. Dôkazom ich dobrej práce je jedenásť rokov stará Puma, na ktorom sa podpísali slnečné lúče viac než 6 000 motohodín", hovoria majitelia traktorov Maxxum 140, Puma 300 AFS Connect, Puma 220 MC a Puma 225 CVXDrive.

Stanislav a Pavol Bartošoví
"Traktor vybral môj otec. Pôvodne som mal úplne inú predstavu, ale otec sa previezol v Optume a nechcel nič iné. Prvýkrát som Optum šoféroval v noci. Začal som o pol dvanástej a keď som si sadol do kabíny, povedal som si: "Ježišu Kriste, ako to funguje?" Vtedy som si uvedomil, že to nie je možné. Bál som sa, ale nebolo sa čoho báť. Ovládanie je úplne intuitívne. Po niekoľkých prvých jazdách som vedel, že ani ja nebudem meniť. Optum nie je náš prvý CASE IH. Máme aj Maxxum a menšiu Pumu. Môj brat s ňou rád orie. Páči sa mu, že je obratný a agilný."
 
Nikola Hrušková, obsluha stroja
"Keď prišla nová Puma, hneď na druhý deň sme na nej jazdili. Nebol čas na žiadne predstavovanie. Súčasne s novým traktorom prišla aj úplne nová sejačka, takže vodič sa učil riadiť dva nové stroje naraz. Podarilo sa nám to najmä vďaka službe starostlivosti o zákazníkov od spoločnosti AGRI CS, pretože prišli a boli s nami celý deň. Vďaka tomu sme sa nemuseli obávať žiadnych problémov, s ktorými by sme si počas sejby nevedeli poradiť. Čo sa týka vodiča, ten už mal skúsenosti s našou staršou Pumou, takže so službami nemal problém. S prvým výsevom sme boli spokojní. Traktor pracoval presne tak, ako sme si predstavovali. Jeho funkcie nám maximálne uľahčili prácu. Vodič nebol taký unavený a dokázal pracovať až do noci.  A ak nás niečo na Pume 240 naozaj prekvapilo, tak to bola výrazne nízka spotreba."
 
 
Prevádzkový riaditeľ AG Maiwald, Michal Jurníček, Dis.

Z agronomického hľadiska vidím v pásovom traktore veľký prínos. V súčasnosti je šetrnosť pásových podvozkov k pôde hlavným argumentom, ktorý ide ruka v ruke s vyššou výkonnosťou, vyššou pracovnou rýchlosťou, a tým aj kvalitnejším obrábaním pôdy, počas žatvy dosahujeme s 12-metrovým diskovým podvozkom dennú výkonnosť až 300 hektárov v agregácii, menší sklz, nižšiu spotrebu paliva a v neposlednom rade väčší komfort pre obsluhu.

Jakub Kaplan, agronóm ZD Unčovice
Nový OPTUM sme si vybrali ako náhradu za traktor MAGNUM 7140. Počas roka sa traktor využíva v doprave aj pri poľných prácach. Využitie traktora v našej spoločnosti vystihuje slogan, že ide o univerzálny traktor vďaka jeho rozmerom a ideálnemu pomeru hmotnosti. Veľmi dobre sa využíva aj pri prácach s krmovinami s pracovným záberom 9 m v troch kombináciách, kde je veľmi citeľná úspora nafty vďaka prednému dvojrýchlostnému vývodovému hriadeľu. Pri nedostatku hmoty pracuje traktor pri znížených otáčkach motora a pri ECO otáčkach vývodového hriadeľa."
Jaroslav Mareš , VOD Kámen, obsluha traktora
"S týmito traktormi sme veľmi spokojní predovšetkým z dôvodu flexibility, čo znamená, že za týmito strojmi môžeme ťahať akékoľvek náradie bez zdĺhavého prepájania. Či už ideme orať, nahŕňať alebo zberať tekvice alebo zemiaky všetko pasuje za tieto stroje. Modelový rad Puma sme si vybrali aj preto, že v kabíne sa cíti obsluha veľmi komfortne. Požívame techniku hlavne na zber tekvíc, čo je našou prioritou." 
 
Marta Kozárová, SHR Malý Cetín

"K poľnohospodárskej pôde pristupujeme veľmi zodpovedne. Okrem pravidelného prísunu živín vo forme organických hnojív sa snažíme poľnohospodársku pôdu čo najmenej utužovať. Z tohto dôvodu na farme v čo najväčšej miere používame pásové stroje.

Náš prvý pásový traktor bol CASE 450. Kúpili sme ho v roku 2005. V tom čase sme začali veľa premýšľať o tom, ako hospodáriť na pôde. Chceli sme mať pásový traktor, ktorý by vykonával väčšinu poľných prác, aby sme znížili zhutňovanie pôdy. Nasledoval veľký pásový nakladač a pásový kombajn. Naším ideálom je mať všetko na pásoch. Bohužiaľ, to nie je celkom možné dosiahnuť kvôli nedostatku výrobcov. Napriek tomu sa snažíme, aby kolesové traktory jazdili po poliach čo najmenej a držali sa myšlienky minimalizovať zhutňovanie pôdy. V priebehu rokov sme postupne videli, ako náš prístup ovplyvnil kvalitu pôdy, a vieme, že sme na správnej ceste."

Michal Jurníček, Dis, prevádzkový riaditeľ AG Maiwald

Máte záujem o ukážku inej techniky z portfólia AGRI CS?

Opýtajte sa svojho predajcu na možnosť predvedenia závesnej techniky z portfólia AGRI CS Slovakia. Počas DEMA je možné popri traktore predviesť aj stroje na obrábanie pôdy, sejbu, hnojenie, zber krmovín alebo lisovanie.

Zaregistrujte sa čo najskôr!

Váš najbližší autorizovaný predajca CASE IH vám po registrácii oznámi podmienky predvádzania DEMO.
VYHĽADAJTE PREDAJCU

 

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.