EARLY BIRD: Predsezónna ponuka kombajnov CASE IH

Zvoľte si jednotku v šetrnosti a získajte bonus pri včasnom objednaní kombajnu od CASE IH na sezónu 2023

Čo prináša EARLY BIRD?

EARLY BIRD je každoročná predsezónna akcia určená pre všetkých, ktorí si objednajú svoj nový kombajn od CASE IH s dostatočným predstihom a ktorá prináša možnosť získať nový kombajn CASE IH s technológiou Axial-Flow® za zaujímavých podmienok.

 Zásadnou výhodou včasného objednania je garancia dodania na sezónu 2023.

Navyše každému, kto si kombajn objedná do 31. 1. 2023, ponúka AGRI CS jeden z troch výhodných bonusov.

 

4 ROKY BEZ STAROSTÍ

 • Štandardná záruka na nový kombajn Case IH je 1 rok. Teraz máte možnosť si v rámci akcie EARLY BIRD zvoliť ako svoj bonus predĺženú záruku o ďalšie 3 roky.
 • Čakajú Vás tak 4 roky zberu bez obáv z nákladov na opravy.
 • Záruka je platná kompletne na celý stoj s maximálnym nájazdom 1200 mth

PRECÍZNY ZBER

 • Každý kombajn CASE IH je už od výroby vybavený prípravou na navigáciu. Vy si v rámci akcie EARLY BIRD môžete ako svoj bonus vybrať AFS 392 a riadiacu jednotku NAV-III. Váš nový kombajn získa vďaka tomuto zariadeniu funkciu automatického riadenia, zároveň využijete záber žacieho adaptéra na maximum a zvýšite výkonnosť stroja.
 • Toto zariadenie vytvára aj výnosové mapy použiteľné pre následné variabilné hnojenie či siatie. Využívanie týchto vstupných dát Vám ušetrí veľké množstvo zdrojov a zaistí vyrovnané porasty.
 • Súčasťou tohto balíčka je aj zariadenie na presné meranie strát a poškodenie zrna.

PODPORA ÚROKU

 • Posledným bonusom, ktorý sme pre Vás v rámci akcie EARLY BIRD pripravili je zvýhodnené financovanie.
 • Na základe konkrétnych požiadaviek, zvolenom stroji a vybranej špecifikácii vám pomôžeme pripraviť financovanie na mieru. S týmto bonusom si môžete zaistiť výhodné financovanie s minimálnym preplatkom a znížiť úrokové zaťaženie až o 1,5% p.a.

Vyberte si svoj bonus

ikona ikona

4 ROKY BEZ STAROSTÍ

Zvoľte si predĺženú trojročnú záruku k štandardnej ročnej záruke a zberajte celé 4 roky bez starostí.
ikona ikona

PRECÍZNY ZBER

Získajte ZADARMO navigáciu vrátane automatického riadenia a výnosových máp pre ďalšie aplikácie.
ikona ikona

PODPORA ÚROKU

Šetrite a vyberte bonus vo forme zníženej úrokovej sadzby.

Nadštandardné popredajné služby v štandarde

 
 1. Využívajte telematiku AFS CONNECT, ktorou je vybavený každý kombajn Axial-Flow® 250, naplno. Vďaka funkciám telematiky a prepojeniu s portálom MyCaseIH môžete zbierať a vyhodnocovať všetky agronomické dáta a sledovať správanie vášho stroja. Novinkou je služba SAFEGUARD CONNECT, súčasťou ktorej je pripojenie na naše dohľadové centrum. To má neustály prehľad o vašom stroji, môže odhaliť prípadnú závadu na stroji skôr, než sa prejaví a znížiť tak prestoje počas zberu.
 2. Rovnako ako u všetkých strojov aj u kombajnov CASE IH poskytuje AGRI CS zadarmo službu CUSTOMER CARE. Každý, kto si zaobstará nový kombajn, má nárok na profesionálne preškolenie a to nielen pri odovzdávaní stroja, ale pravidelne každý rok na začiatku sezóny.
 3. Po dobu 3 rokov výrobca Case IH prepláca predsezónne prehliadky vášho nového kombajnu. Prehliadka je úplne ZADARMO a prípadné opravy sa vykonávajú až po konzultácii s klientom.. 
 4. MAX SERVIS je služba, ktorá zaisťuje čo najrýchlejšie dodanie náhradného dielu do vášho stroja. Služba je podporovaná počas 3 rokov od nákupu stroja. Pokiaľ je váš stroj krytý službou MAX SERVIS a Vy potrebujete náhradný diel z výrobnej linky, bude uprednostnená oprava vášho stroja pred výrobou nového.

Prečo Axial-Flow ®?

Vysoká kvalita

Šetrné oddelovanie zrna

Kombajny CASE IH si už od svojho uvedenia na trh zachovávajú svoju tradičnú koncepciu oddeľovanie zrna pomocou jedného rotora. Vďaka tomuto systému sú maximálne šetrné k zozbieranému zrnu, pretože zrná sú šetrne z klasov vytierané. V porovnaní s konvenčnou technológiou výmlatu tak kombajny CASE IH dosahujú najlepšie výsledky, či už sa jedná o percentá polámaných zŕn alebo množstvo úlomkov. Vďaka šetrnému zaobchádzaniu so zrnom usporíte s Axial-Flow® tisíce eur.

Najnižšie prevádzkové náklady

Minimum pohyblivých častí

Hlavným kritériom pre poľnohospodárov z hľadiska agronómia je šetrnosť k zrnu, pre prevádzkovateľov sú to potom prevádzkové náklady. Kombajny CASE IH sú najjednoduchšími kombajny na trhu zásluhou minima pohyblivých častí a reťazí (8 remeňov, 4 reťaze). Obsluhy oceňujú napríklad minimum mazacích miest a rýchlu dennú prípravu stroja. V porovnaní s konkurenciou Axial-Flow na plnej čiare víťazí v prevádzkových nákladoch, čo potvrdila svojimi testami aj skúšobňa DLG.

Maximálna univerzálnosť

Rýchla výmena košov

S kombajnmi Axial-Flow zožnete čokoľvek. Úroda tak môže začať trávnym semenom a skončiť až v kukurici, preto sú u mnohých službárov tak obľúbené, pretože dokážu byť v priebehu roka vysoko využité. Zásluhou širokej škály výmenných mlátiacich a separačných košov sa tak kombajn dokáže rýchlo prispôsobiť ktorejkoľvek plodine. Všetky ďalšie nastavenia vykonáva obsluha priamo z pohodlnej kabíny. Priebeh oddeľovania zrna možno ovplyvniť niekoľkými ďalšími nastaviteľnými parametrami a reagovať tak na meniace sa podmienky na poli (zrelosť porastu, vlhkosť).

Perfektný riadok

Šikovne so slamou

Riadkovanie slamy s kombajnmi CASE IH prináša mnoho benefitov a to najmä lepšiu zlisovateľnosť slamy, kde narozdiel od ostatných kombajnov dokážeme do jedného balíka dostať viac hmoty. Balíky majú potom vyššiu hustotu a slama lepšie vsakuje. Znižuje tak náklady na lisovanie aj dopravu. Prechod z režimu riadkovanie na drvenie je otázkou stlačenia jediného tlačítka zo sedadla vodiča. Pri rozklade hmoty je z pôdy rovnomerne odoberaná voda a dusík, čo vedia k pekným, vyrovnaným porastom.

Skúsenosti našich klientov

„Starší kombajn sme mali Axial-Flow 2388. Vtedy som si ho vybral na odporúčanie servisného technika, ktorý mi povedal, že ak potrebujem slamu do živočíšnej výroby, tak jedine Axial-Flow. Pamätám si, ako som sa s tým prvé dni natrápil. Ten kombajn sa chová trochu inak a bola to pre mňa veľká zmena. Keď som ale neskôr videl, že tá slama naozaj saje úplne inak, bolo mi jasné, že už meniť nebudem. Navyše ten kombajn nám slúžil krásnych 17 rokov, takže keď som sa rozhodol, že si k 50. narodeninám zaobstarám pre radosť nový, vôbec ma nenapadlo ísť do inej značky.“
Václav Vilímovský, majiteľ farmy

Chcete využiť akciu EARLY BIRD?

 
Kontaktujte nás a nenechajte si ujsť svoj bonus za včasnú objednávku.

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.