STEYR superhrdina na tvoju farmu. Vždy skončíš u toho najlepšieho.

Cena je podstatná, ale aj tak vždy skončíš pri tom najlepšom. Zvoľ si svojho superhrdinu STEYR a uži si pocit prémiovosti so STEYR Exklusiv v základe.

Vždy skončíš u toho najlepšieho

Či už vyberáš auto, dovolenku alebo traktor, vždy chceš pre seba to najlepšie. Robiť kompromisy nie je na mieste, pretože sa aj tak chceš vrátiť k tomu najlepšiemu. Správne si vybrať spoľahlivého parťáka na farmu, v ktorom budeš tráviť väčšinu času a ktorý ti so všetkým pomôže je kľúčové. Neváhaj a vyber si nového superhrdinu na svoju farmu v prémiovej výbave STEYR Exklusiv, ktorá má skrátka všetko. A pretože vieme, že budeš riešiť cenu, tak ti rozhodovanie uľahčíme. Zažiadaj si o kartu s bonusom 4 000 €. Stačí ju predložiť pri nákupe tvojho superhrdinu.
Pozor expirácie karty je 30. 6. 2024.

logo-steyr-exklusiv-73664.png
Chcem požiadať o kartu

Výbava STEYR Exklusiv

Vôňa a dotyk kože

STANDARD LEATHER PACKET

Príjemný pocit je na nezaplatenie. Akonáhle prvýkrát nastúpite do traktora, už nebudete chcieť vystúpiť. Hneď na prvý dotyk oceníte kvalitne spracovaný kožený volant štýlovo obšitý červenou niťou vo farbách STEYR, ktorý vám padne presne do ruky. Prémiové okamihy zaručí hebký machový koberec STEYR.
Pre milovníkov hudby

STEYR SOUND SYSTEM

Či už ste milovníkom rocku, techna alebo dychovky, počas práce vždy oceníte kvalitné počúvanie obľúbenej hudby. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV vám prinášame vyladenie výkonný audiosystém STEYR SOUND SYSTEM so štyrmi reproduktormi a subwooferom.
Označte si svojho STEYRA

Vlastné meno na kapote

Na každom detaile záleží, a preto si môžete teraz exkluzívne vytvoriť vlastné označenie traktora. Na želanie vám kapotu traktora označíme vaším menom alebo prezývkou. Vďaka tomu budú všetci bezpochyby vedieť, komu nový traktor v prémiovej výbave patrí.
Maximálny komfort

Sedadlo DUAL MOTION

Jedna z najdôležitejších vecí v kabíne je sedadlo vodiča. Ak trávite v traktore celý deň, potrebujete ergonomické a komfortné sedadlo. Výbava STEYR EXKLUSIV zahŕňa nízkofrekvenčné sedadlo DUAL MOTION s dvojstupňovým vyhrievaním a pasívnym odvetrávaním pomocou zásobníka s aktívnym uhlím. Inovatívna technológia zaručuje o 54% menšie vibrácie. Aj tie najnáročnejšia a celodenna práce budú pre vás pôžitkom.
Dokonalá viditeľnosť

LED osvetlenie

Vieme, že práca na poli nepočká a mnoho operácií je potrebné dokončiť aj v neskorých hodinách. Pri práci vás povedie 20 LED pracovných svetlometov s výkonom 40 000 lm, ktoré s prehľadom vytvoria perfektné osvetlenie 360o okolo celého traktora. Nelimitujte sa časom a dorobte v kľude svoju prácu.
Optimálna teplota

Automatická klimatizácia

Teplota v pracovnom prostredí patrí k štandardom dnešnej doby. Preto prémiová výbava STEYR EXKLUSIV nezabúda ani na automatickú klimatizáciu pre príjemnú pracovnú klímu. Aj horúce dni počas žatvy budú v kabíne pôžitkom.
Plynulé prevodové ústrojenstvo

S-CONTROL CVT

O bezstarostnú jazdu sa okrem prémiovej kabíny postará aj plynulé prevodové ústrojenstvo S-CONTROL CVT. Svojim užívateľom prináša predovšetkým jednoduchosť ovládania a maximálnu efektivitu. Technológia S-TRONIC prevezme riadenie traktora pri nízkej spotrebe paliva a vy si nastavíte požadovanú pracovnú rýchlosť a intenzitu reakcie pre maximálny komfort o optimálne jazdné vlastnnosti podľa požadovanej operácie.
Najlepšie obutie

Pneumatiky Michelin

Prémiová kvalita pre vás i pre váš traktor. V rámci výbavy STEYR EXKLUSIV je STEYR Absolut CVT vybavený pneumatikami od popredného výrobcu Michelin. Dokonale priľnú k povrchu a podporia ťahový výkon stroja.

Získaj svoju kartu s bonusom 4 000 €

Chceš získať unikátnu kartu s bonusom 4 000 € na nákup nového traktora? Stačí keď vyplníš formulár nižšie a my ti ju zašleme. Karta platí pri nákupe traktorov STEYR Profi CVT, Impulz CVT, Absolut CVT a Terrus CVT. K dispozícii je iba limitovaný počet kariet a expirácia je 30.6.2024. Okrem bonusu na karte nájdeš aj darček. Samotná karta funguje ako flash disk, ktorý hravo schováš do peňaženky.

Ponuka superhrdinov

Zavřít
Automat. regulácia výšky
Systém je vybavený automatickou reguláciou výšky bez závislosti na zaťažení kabíny. Tak nedochádza k maximálnemu prepruženiu, a tým negatívnemu rázu do konštrukcie kabíny.
Zavřít
Už od 100 koní
Vzduchové odpruženie kabíny dodávame aj pri menších traktoroch už od 100 koní pre modelové rady Expert CVT, Profi CVT, Impuls CVT a Absolut CVT.

 
Zavřít
Nižšia námaha a vyššia koncentrácia
Vzduchom odpružená kabína pomáha znížiť únavu vodiča a zlepšiť jeho koncentráciu pri práci s traktorom.
Zavřít
Zníženie rizika poškodenia chrbta a chrbtice
Do kabíny prenikajú nižšie vibrácie a otrasy, čím sa znižuje riziko poškodenia chrbtice či kĺbov.

 
Zavřít
Vyššia pojazdová rýchlosť
Vďaka absorpcii otrasov si môžete užiť plynulú jazdu a vyššiu pojazdovú rýchlosť na poli aj ceste.

Kontaktný formulár

Vybral si si svojho nového superhrdinu STEYR? Chceš získať svoju kartu, alebo ju máš a chceš ju podplatiť? Vyplň formulár nižšie a my sa ti ozveme. Ak chceš vedieť viac o akcii, neváhaj zavolať produkt manažérovi Zdeňkovi Musilovi na tel. 420 601 321 597, ktorý ti so všetkým rád poradí a pomôže.