Zasadni za volant jedného z posledných Multitalentov v SR!

Jeden z najobľúbenejších koní opúšťa rakúsku stajňu. Do ČR a SK dorazí posledných 10 kusov! Neváhaj a zasadni za volant legendárneho modelu, ktorý sa skrátka hodí pre akúkoľvek prácu.
10
posledných kusov pre Českú republiku a Slovensko
150
dodaných kusov českým a slovenským zákazníkom
2012
rok začatia výroby modelového radu STEYR Multi

Rakúsky Multitalent

STEYR Multi, prezývaný Multitalent, je v Rakúsku považovaný za srdcovú záležitosť. Vďaka jeho univerzálnemu použitiu, všestrannosti a kompaktným rozmerom si získal priazeň aj českých a slovenských zákazníkov. Bohužiaľ, jeden z najobľúbenejších koní opúšťa nadobro rakúsku stajňu. Do Českej republiky a na Slovensko dorazí iba posledných 10 kusov! Neváhaj a zasadni práve Ty za volant legendárneho modelu, ktorý sa skrátka hodí na akúkoľvek prácu - či už okolo farmy, na pole, pre prácu s čelným nakladačom alebo do lesa či komunálu. Okrem exkluzívnej ceny si navyše môžeš vybrať špeciálny bonus – dodatočnú zľavu na stroj v hodnote 2 000 €, zľavu na predný TBZ alebo čelný nakladač STERY S Loader od CNH za super cenu. 

Akcia je platná iba do 30. 6. 2024 alebo do vypredania posledných kusov.

Chcem cenovú ponuku Chcem si traktor vyskúšať
  • Tri modely 4100 | 4110 | 4120 Multi s výkonom 100 až 120 koní
  • 4valcový motor s objemom 3 595 cm3, zdvíhacia kapacita 5 556 kg
  • Maximálny točivý moment 430 Nm | 490 Nm | 506 Nm
  • Robotizované prevodové ústrojenstvo s 4o Powershiftom s 32x32 rýchlosťami
  • Revolučná loketová opierka Multicontroller s joystickom pre ovládanie čelného nakladača
  • Panoramatické strešné okno, až 10 LED svetiel
  • Odpružená predná náprava s možnosťou voľby tvrdosti odpruženia
  • Továrenská záruka 3 roky
  » Prejsť na produktovú stránku

Ktorý bonus si k traktoru vyberieš?

ikona ikona

Bonus 2 000 €

Okrem špeciálnej ceny traktora si môžeš vybrať podporu ďalších 2 000 €.
ikona ikona

Čelný nakladač

Potrebuješ čelný nakladač? Zažiadaj si o zľavu na nakladač STEYR S Loader.
ikona ikona

Predný TBZ

Chceš traktor s predným trojbodovým závesom? Získaš ho za super cenu.
Akcia je platná iba do 30. 6. 2024 alebo do vypredania posledných kusov modelového radu STEYR Multi. Bonusy a zľavy nie je možné sčítať medzi sebou a zľavy nemožno čerpať bez traktora. Podmienky a uplatnenie bonusu sa dozviete u svojho autorizovaného predajcu STEYR.

Spokojní majitelia Multitalentov

„STEYR nás neokúzlil iba svojimi parametrami a bohatou výbavou. Veľkú úlohu pri výbere traktora hral aj osobitý prístup pána Vladimíra Novotného, ​​vedúceho predaja, zo spoločnosti CEREA. Pán Novotný nám na nákup traktora vytvoril výhodné podmienky a ponúkol výborné služby. Pri práci s našim Multitalentom oceňujeme s bratom komfortné pracovné prostredie a dobré odpruženie kabíny. Keďže sme súkromní poľnohospodári, je pre nás veľmi dôležitá aj spotreba paliva. Tá je u Multiho jednoducho skvelá. V orbe so štvorradličným pluhom pracuje Multi priemerne so spotrebou 11,8 l/ha a pri kosení sa spotreba pohybuje na hranici iba 4 l/ha."
Jan Malý, Vysočina
„Pretože sme chceli skutočne univerzálny a všestranný traktor, vybrali sme si pre potreby farmy traktor modelového radu Multi a urobili sme dobre. Pri práci s traktorom a čelným nakladačom sa mi veľmi páči vysoký výkon hydraulického systému, ktorý je pre ľahkú prácu s nakladačom veľmi dôležitý. Veľkú úlohu pri práci s nakladačom hrá aj výborná viditeľnosť. Je možné vidieť, že v Rakúsku traktor tejto práci plne prispôsobili, pretože má Multi veľké čelné sklo a strešné okno, ktoré ponúka ničím nerušený výhľad, aj keď je čelný nakladač v maximálnej zdvíhacej výške. Jednoduché ovládanie nakladača pomocou joysticku v kabíne a jednoduché ovládanie prevodového ústrojenstva už nie je potrebné popisovať."
Jaroslav Hruška, Južné Čechy
"Živočíšna výroba dokonale preverí každý traktor, pretože si vyžaduje každodenné nasadenie. MULTI nás presvedčil vďaka ľahkému ovládaniu, výbornej manévrovateľnosti a viditeľnosti z kabíny. V neposlednom rade musím zdôrazniť podarený a výkonný motor a technológiu ECOTECH."
Josef Prágr, Juhočeský kraj
"Originálne riešenie pre lesný sektor, ktoré je u značky Steyr dostupné priamo z výrobného závodu, je najlepšou voľbou. Jednotlivé komponenty sú kvalitne spracované, robustné a na traktore správne uchytené. V spojení s čelným nakladačom HYDRAC je MULTI skvelým pomocníkom pre prácu v lese."
Lukáš Simandl, Vysočina

STEYR 4120 Multi - Marek Velš, Statek u Velšů

STEYR PROTECT

Výrobca si za kvalitou strojov stojí, a preto poskytuje na všetky traktory továrenskú záruku STEYR PROTECT na 12 24 mesiacov.

Chceš mať jedného z posledných Multitalentov?

Pokiaľ chceš priamo cenovú ponuku, objednať si testovaciu jazdu, zistiť viac informácií o financovaní a dotáciách alebo sa na čokoľvek opýtať, vyplň prosím formulár a my sa ti ozveme, alebo môžeš kontaktovať priamo svojho predajcu.

Vaše osobné údaje budú spracované podľa pravidiel o ochrane osobných údajov.