O značke STEYR

Traktory STEYR sú jednoducho nezameniteľné. Neprehliadnuteľný červenobiely dizajn, zaujímavé inovácie ako je plynulé prevodové ústrojenstvo CVT, maximálna úroveň komfortu a bezkonkurenčná spoľahlivosť: STEYR je pravý rakúsky traktor.

STEYR-LOGOOO.png

Najlepšie traktory na poli

 
histsteyr043_1152_864-69a80-(1).jpg Hromadná produkcia traktorov značky STEYR začala v roku 1947. Od tohoto obdobia sa STEYR stal vodcom a jednotkou na rakúskom trhu traktorov a značne ovplyvnil miestne poľnohospodárstvo. Červenobiely design, ktorý sa stal obchodnou značkou firmy, byl vytvorený v spojení s produktovým radom Plus v roku 1967. Svojim radom 80 a najmä radom modelov Steyr M900, M9000, 9100 a CVT bolo predvedené, ako trvale STEYR adaptuje svoje produkty spolu s vývojom a výrobným cyklom v neustále sa meniacich podmienkach na trhu.

Pre export je určených okolo šesťdesiat percent produkcie. Medzi hlavné zahraničné trhy, s ktorými sa obchoduje, patrí Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Francúzsko a štáty Beneluxu. Okrem toho sa zvyšuje význam nových trhov v zemiach Škandinávie, Veľkej Británie a východných štátov Európy. Všetky modely traktorov sa vyrábajú v St. Valentine.

 

Značka STEYR bola už historicky priekopníkom v inováciách a nových technológiách v poľnohospodárstve. K mnohým technológiám pomohly i extrémne podmienky, v ktorých traktory STEYR v Rakúsku pracují. Napríklad STEYR ako prvý prišiel s inováciou Opti-Stop, ktorá zaisťuje prepojenie predného náhonu pri brzdení, a tým docieli bezpečnějšiu manipuláciu vo svahoch. Ďalším prelomom bola technológia ECOTRONIC, ktorá upozorňovala na ideálny moment radenia, kedy bol traktor schopný automaticky radiť stupne pod zaťažením, a tým výrazne ušetriť palivo. Elektornicky riadený predný trojbodový záves, ktorý mal spodné ramená uchytené na prednej náprave, bol ďalšou konštrukčnou delikatesou umožňujúcou znížit celkové ťažisko traktora, a zaistiť tak dokonalé kopírovanie terénu. Zásadný mílnik značka STEYR priniesla v roku 1999, kedy prišla so svojou CVT technológiou. Táto novinka priniesla plynulé prevodové ústrojenstvo s deleným tokom točivého momentu s minimálnym hydraulickým podielom pre dokonalú účinnosť a úsporu paliva. _mg_44201-kopie.jpg


Chcete sa odlíšiť a sadnúť za volant jedinečných traktorov? Zvoľte značku STEYR.

Pohľad k najväčšiemu českému zákazníkovi značky STEYR